سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
معاون فرهنگی- تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از تاسیس خبرگزاری تخصصی تبلیغ در آینده‌ای نزدیک در قم خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

به همت دفتر تبلیغات اسلامی؛

خبرگزاری تبلیغ در قم راه‌اندازی می‌شود

حجت الاسلام احمد زاد هوش

معاون فرهنگی- تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از تاسیس خبرگزاری تخصصی تبلیغ در آینده‌ای نزدیک در قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام احمد زاد هوش  طی سخنانی در نشست خبری که در سالن جلسات دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد، ضمن اشاره به راه اندازی خبرگزاری تبلیغ در قم در آینده ای نزدیك، تصریح كرد: تا کنون 125 جلسه آموزشی تصویری شیعه شناسی توسط نخبگان حوزه علمیه قم تولید شده که با حمایت معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه و دفتر تبلیغات اسلامی به جامعه حوزویان و توده مردم عرضه می شود.

وی افزود: دوره تصویری شیعه شناسی شامل مباحث معرفتی، هویت تاریخی شیعه، وحی الهی، وحی و خاتمیت، معاد و مهدویت و نظام سیاسی اسلام و ولایت فقیه تهیه و تولید شده که به زودی منتشر خواهد شد.

معاون فرهنگی- تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی بیان داشت: هم اکنون نرم افزار تاریخ و سیره اهل بیت (ع)، برای دسترسی مبلغین و علاقمندان در سامانه تبلیغی «سمتا» قرار گرفته است.

زادهوش با اشاره به انتشار خبرنامه ای با نام «مرزبان نامه» در آینده نزدیک ادامه داد: آخرین وضعیت گروه ها و فرقه‌های انحرافی فعال موجود در کشور از طریق این خبرنامه برای عناصر فعال فرهنگی ارسال خواهد شد.

معاون فرهنگی- هنری دفتر تبلیغات اسلامی از بهره‌برداری نرم افزار قرآنی «بلاغ مبین» و نرم افزار «روز شمار مبلغ» در سامانه «سمتا» خبرداد و گفت: این دو نرم افزار بصورت رایگان در سامانه «سمتا» قابل دانلود و بهره برداری است.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین