سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
وب‌سایت خبری ArsTechnica می‌گوید عکس‌هایی که کاربران از نمایه فیس‌بوک خود پاک می‌کنند تا سه سال بروی سرور‌های این شرکت باقی‌ می‌ماند و با داشتن لینک مستقیم هر عکس می‌توان به آن‌ها دسترسی پیدا کرد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عکس های فیس‌بوکی بعد از پاک شدن


وب‌سایت خبری ArsTechnica می‌گوید عکس‌هایی که کاربران از نمایه فیس‌بوک خود پاک می‌کنند تا سه سال بروی سرور‌های این شرکت باقی‌ می‌ماند و با داشتن لینک مستقیم هر عکس می‌توان به آن‌ها دسترسی پیدا کرد.

فیس بوک-دختران-عکس

یکی از خبرنگاران ArsTechnica‌ که پیشتر در سال 2009 نیز در این مورد تحقیقی انجام داده بود متوجه شده هنوز چنین اتفاقی برروی سرور‌های فیس‌بوک رخ می‌دهد.

فیس‌بوک که هفته گذشته شاهد عرضه عمومی سهام خود در آمریکا بود، در پاسخ به سوالات Ars Technica، این مشکل را تاءیید کرده و گفته بعضی سرورهای ذخیره سازی قدیمی فیس‌بوک دارای چنین مشکلی هستند ولی یک شبکه جدید که زودی برروی سرور‌های فیس‌بوک نصب می‌شود پاک کردن کامل عکس‌های از وب‌سایت و سرورهای فیس‌بوک را ممکن می‌سازد.

در فیس‌بوک هر عکس علاوه بر لینکی که در نمایه کاربران دارد، دارای یک URL دسترسی مستقیم نیز است که صاحب عکس به آن دسترسی دارد و در صورت تمایل می‌تواند آن را با بقیه به اشتراک گذارد.

در حال حاضر بعضی از عکس‌ها بعد از پاک شدن از نمایه کاربر، باز هم از طریق URL‌ مستقیم قابل دسترسی هستند.

بخش ارتباطات تبیان


منبع : خبرآنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین