تبیان، دستیار زندگی
بازدیدكنندگان از روی تصاویر سایت در مورد آن قضاوت می‌كنند. اگر عكسها و تصاویر سایت خسته كننده باشند یا بارگذاری آنها زیاد طول بكشد مراجعه كنندگان دیگر تمایلی به ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

كار با تصاویر گرافیكی

كار با تصاویر گرافیكی

بازدیدكنندگان از روی تصاویر سایت در مورد آن قضاوت می‌كنند. اگر عكسها و تصاویر سایت خسته كننده باشند یا بارگذاری آنها زیاد طول بكشد مراجعه كنندگان دیگر تمایلی به بازدید مجدد از سایت شما را نخواهند داشت. در این بخش از كتاب می‌آموزید چگونه تصاویر را ویرایش كنید و چنانچه تصاویر تاریك و مات به نظر می‌رسند بتوانید آنها را روشن تر كنید. حتی می‌توانید لینكهای خود را بر روی تصاویر قرار دهید.

FrontPage به شما این امكان را می‌دهد تا از دو نوع تصویر با قالب بندی Gif و Jpeg در صفحات خود استفاده كنید. این برنامه فایلهای BMP و فایلهای تصویری رایج دیگر را بصورت خودكار به دو فرمت بالا تبدیل می‌كند. اكثر تصاویری كه به كمتر از 256 رنگ نیاز دارند مانند متن از فرمت Gif استفاده می‌كنند. در صورت تمایل می‌توانید با استفاده از فایلهای Gif زمینه شفافی در تصاویر خود ایجاد كنید تا پشت آنها قابل مشاهده باشد. برای تصاویری كه می‌خواهید به میلیونها رنگ نمایش دهید بهتر است از قالب بندی JPEG استفاده كنید.

نكته جالب این است كه برای ویرایش تصاویر لازم نیست برنامه جداگانه ای را باز كنید و اكثر كارها را می‌توانید با استفاده از نوار ابزار Picture این برنامه انجام دهید.