تبیان، دستیار زندگی
یستم رقابتهای فوتبال لیگ برتر نتایج بازیهای مهم اروپا یک ایرانی به سمت رییس کمیسیون گسترش کوراش جهان انتخاب شد "بازیکنان محروم هفته بیستم رقابتهای فوتبال لیگ برتر" خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)-  درهفته نوزدهم لیگ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازیکنان محروم هفته بیستم رقابتهای فوتبال لیگ برتر

فوتبال

خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)-  درهفته نوزدهم لیگ برتر تعدادی از بازیکنان با دریافت کارت زرد و قرمز از حضور در بازی های هفته بیستم محروم شدند.


بازیکنان محروم عبارتند از:

استقلال تهران: سهراب بختیاری زاده- علیرضا نیکبخت واحدی

فولاد خوزستان: علی اکبرمهدی پور

فجر سپاسی شیراز: رحیم خدایاری- حسین فخری

ابومسلم: ایمان رزاقی راد- حسین بادامکی

ملوان: محمد غلامین

پرسپولیس: افشین پیروانی- محمد برزگر

سپاهان: حمیدرضا فرزانه- ادموند بزیک- سهیل کرمی

استقلال اهواز: محمد باقر احمدی

این افراد درهفته بیستم قادرنخواهند بود تیم خود را دربرابرتیم های برق شیراز- ملوان- بندرانزلی- پرسپولیس تهران- استقلال اهواز- فولاد خوزستان- استقلال تهران- فجر سپاسی شیراز- ابومسلم مشهد همراهی کنند.


نتایج بازیهای مهم اروپا

چهارشنبه شب در فوتبال اروپا این نتایج به دست آمد.

درایتالیا ، "رم"  با یک گل از سد "لاتزیو" گذشت و به فینال جام حذفی ایتالیا رسید . در انگلستان و مهمترین دیدار دو تیم "منچستر یونایتد" و" آرسنال " به مصاف هم رفتند که در پایان نتیجه بازی دو بردو مساوی خاتمه یافت.

گل های " منچستر" را "رود ون نیستلروی" ( 22) و گ رایان گیگز"(63) زدند و گلهای تیم" آرسنال" را"  تیری هانری"( 52 و 62) به ثمررساند.

از نکات قابل توجه غیبت "دیوید سیمن" در آرسنال بود و از همه مهمتر نیمکت نشینی" دیوید بکام" در منچستر که تعجب همگان را در برداشت.


"یک ایرانی به سمت رییس کمیسیون گسترش کوراش جهان انتخاب شد"

سمینار جهانی کوراش ماه جاری در ازبکستان، همزمان با مسابقات جام الحکیم برگزار شد. پس از انجام انتخابات، رضا نصیر نژاد( رییس کمیته داوران کوراش آسیا) با حفظ سمت به عنوان رییس کمیسیون گسترش کوراش در جهان معرفی گردید.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران( ایپنا)، کمیسیون فوق متشکل از 6 عضو می باشد که 5 نفر آنها از نمایندگان 5 قاره و یک نفربه عنوان رییس فعالیت می کنند. وظیفه این کمیته بررسی و تایید عضویت کشورهای مختلف در فدراسیون جهانی کوراش می باشد.

برپایه این گزارش ، تا کنون رئوف از کشور سریلانکا به عنوان نماینده آسیا، فرنچ( افریقای جنوبی) نماینده افریقا وبوسی


( نیوزلند) بعنوان نماینده اقیانوسیه به عضویت این کمیسیون درآمده اند.

شایان ذکر است، فدراسیون جهانی" کوراش" تا کنون 58 عضور رسمی دارد.