سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
رییس كمیته‌ی فوتسال فدراسیون فوتبال از انجام برنامه‌ریزی‌ها برای حضور قدرتمندانه .......
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دیدار تیم فوتسال با برزیل، اسپانیا و پرتغال

رییس كمیته‌ی فوتسال فدراسیون فوتبال از انجام برنامه‌ریزی‌ها برای حضور قدرتمندانه تیم ملی در رقابت‌های جام جهانی این رشته در برزیل خبر داد.

عباس ترابیان در رابطه با جلسه‌ی عصر یكشنبه‌ی كمیته‌ی تیم‌های ملی فوتبال گفت: در بخشی از جلسه‌ی امروز درباره‌ی برنامه‌های تیم ملی فوتسال و فوتبال ساحلی صحبت و تبادل‌نظر شد و ما در این نشست برنامه‌های خود را ارایه كردیم كه خوشبختانه با نگرش مثبت اعضای كمیته‌ی تیم‌های ملی همراه بود. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تیم ملی قرار است روز دوم اردیبهشت راهی ازبكستان شود، هر چند در حال حاضر شرایط اعزام تیم مهیا نشده است. سپس نوزدهم اردیبهشت اعضای تیم برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا راهی تایلند خواهند شد تا در صورت قرار گرفتن در جمع یكی از چهار تیم پایانی رقابت‌ها سهمیه‌ی حضور در جام جهانی فوتسال در برزیل را بدست بیاورند.

ترابیان در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: تیم ملی پس از بازی‌های تایلند روز سی‌ام اردیبهشت به ایران بازخواهد گشت و در ادامه نهم خرداد عازم برزیل خواهد شد تا در رقابت‌های جایزه‌ بزرگ این كشور كه با حضور 16 تیم برجسته‌ی فوتسال دنیا انجام می‌شود، شركت كند.

ترابیان درباره‌ی رقابت‌های برزیل ابراز داشت: این رقابت‌ها حكم بازی‌های تداركاتی بسیار مناسبی برای جام جهانی را دارد و از آنجا كه جام جهانی در برزیل برگزار می‌شود برای تیم‌های دعوت شده از اهمیت فراوانی برخوردار است. براساس دعوت رسمی به عمل آمده از تیم ملی فوتسال ایران پیشنهاد حضور در این رقابت‌ها در نشست امروز مطرح شد و اعضای كمیته‌ی فنی با حضور تیم ملی در این رقابت‌ها موافقت كردند.

ترابیان درباره‌ی برنامه‌های تابستانی تیم ملی فوتسال هم گفت: پس از استراحت تیم در بازگشت از رقابت‌های جایزه بزرگ برزیل اردوی این تیم تیرماه در كمپ تیم‌های ملی شروعی دوباره خواهد داشت و مردادماه در تورنمنت روسیه شركت خواهیم كرد كه با حضور سه، چهار تیم قدرتمند فوتسال برگزار می‌شود. سپس در ادامه در اوایل شهریور براساس دعوت قبلی تیم ملی فوتسال هلند با این تیم در كشورش بازی خواهیم كرد.

ترابیان در بخش دیگری از این گفت‌وگو از انجام بازی‌های دوستانه با تیم‌های ملی پرتغال و اسپانیا در تهران خبر داد و به ایسنا گفت: براساس توافق ضمنی با "دوآرته" سرمربی تیم ملی فوتسال پرتغال قرار شد كه این تیم اواخر شهریور به ایران بیاید و دیداری دوستانه با ما داشته باشد. اسپانیا هم پس از سفر تیم ملی كشورمان قرار است به ایران سفری داشته باشد و با تیم ملی دیداری تداركاتی برگزار كند. این آخرین بازی تداركاتی تیم ملی پیش از سفرش به برزیل در مهرماه آینده خواهد بود.

ترابیان درخصوص برنامه‌های تیم ملی فوتبال ساحلی ایران هم گفت: این تیم كه هم اكنون در تهرانسر تمرین می‌كند، اردیبهشت عازم رقابت‌های آسیایی خواهد بود تا در صورت قرار گرفتن در جمع سه تیم برتر تیرماه آینده در جام جهانی این رشته در فرانسه حضور یابد. این تیم پیش از سفر به امارات در بندرعباس اردویی برپا خواهد كرد تا بازیكنان با شرایط مشابه آب و هوایی كشور امارات آشنا شوند.

منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین