تبیان، دستیار زندگی
دبیر کمیته بانوان جبهه متحد اصولگرایان گفت: در بازه زمانی ۱۰ تا ۲۲ بهمن، همایش‌های گفتمانی ویژه بانوان در ۲۲ منطقه تهران بزرگ و حومه برگزار می‌شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری 30 همایش ویژه بانوان در ایام‌الله دهه فجر


دبیر کمیته بانوان جبهه متحد اصولگرایان گفت: در بازه زمانی 10 تا 22 بهمن، همایش‌های گفتمانی ویژه بانوان در 22 منطقه تهران بزرگ و حومه برگزار می‌شود.
زهره الهیان

زهره الهیان دبیر کمیته بانوان جبهه متحد اصولگرایان در مورد برنامه‌های کمیته بانوان در ایام‌الله دهه فجر ‌گفت: کمیته بانوان در بازه زمانی 10 تا 22 بهمن، همایش‌های گفتمانی ویژه بانوان در 22 منطقه ‌تهران بزرگ و حومه که جمعاً 30 منطقه هستند، برگزار خواهد کرد.

وی با اعلام این خبر افزود: این همایش‌های گفتمانی جهت تبیین فرمایشات رهبر معظم انقلاب در راستای ایجاد انگیزه و شور برای حضور گسترده در انتخابات و همچنین بصیرت افزایی برای انتخاب بهتر طراحی شده‌اند.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: ‌طبق برنامه‌ریزی‌های کمیته بانوان مقرر شده است‌ همایش‌های تخصصی ویژه اقشار مختلف بانوان جامعه نیز برگزار شود که تاکنون در قشر فرهنگیان، دانشجویان و پزشکان برنامه‌ریزی‌‌ها نهایی شده و دیگر اقشار نیز به زودی ساماندهی و راه‌اندازی خواهند شد.

الهیان در پایان به فعالیت کمیته بانوان در ایام تبلیغات اشاره کرد و گفت: در فاز بعد برنامه‌های کمیته بانوان و همزمان با ایام تبلیغات که حدفاصل زمانی 4 تا 11 اسفند ماه را در بر می‌گیرد، به همان منوال، همایش‌های خاص دیگری برای تشریح مواضع جبهه متحد اصولگرایان برگزار خواهیم کرد که در این مرحله از نمایندگان جبهه متحد اصولگرایی جهت شرکت در همایش‌های گفتمانی و ایراد سخنرانی دعوت خواهد شد.

بخش سیاست تبیان

منبع:فارس