تبیان، دستیار زندگی
پرسپولیسی‌ها امیدوارند اشتباهات داوری که به سود استقلال هستند، در داربی تکرار نشود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کنایه سرخ ها به آبی ها


پرسپولیسی‌ها امیدوارند اشتباهات داوری که به سود استقلال هستند، در داربی تکرار نشود.

پرسپولیس-داوری

همین دیروز بود كه باشگاه پرسپولیس نامه‌ای با امضای محمد رویانیان به كمیته داوران نوشت و در آن ذكر كرده بود كه اشتباهات داوری در لیگ دائما به سود برخی تیم‌ها و به ضرر برخی تیم‌های دیگر است و كمیته داوران باید به این موضوع توجه كند. حالا هم هادی نوروزی مهاجم پرسپولیس با كنایه، از اشتباهات داوری داربی سال قبل و اشتباهات داوری در بازی هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن صحبت می‌كند و می‌گوید امیدوار است این اشتباهات در بازی روز پنجشنبه مقابل استقلال تكرار نشود: «در بازی با ذوب‌آهن، در صحنه ای که کاظمیان صاحب توپ بود، کاملا مشخص بود که بازیکن ذوب آهن توپ را با دست از جلوی پای او دور کرد. خطا روی کریمی هم که مشخص بود ولی در روزی که توپ های ما توی گل نمی رفت، لطف داور هم شامل حال ما شد تا این بازی با تساوی به پایان برسد و ما شرمنده هواداران خود شویم.»

باشگاه پرسپولیس نامه‌ای با امضای محمد رویانیان به كمیته داوران نوشت و در آن ذكر كرده بود كه اشتباهات داوری در لیگ دائما به سود برخی تیم‌ها و به ضرر برخی تیم‌های دیگر است و كمیته داوران باید به این موضوع توجه كند

نوروزی ادامه می‌دهد: «نمی دانم داور داربی کیست ولی این بازی جای اشتباه داوری ندارد چون گاهی نتیجه بازی فقط روی یک صحنه رقم می خورد و اگر در آن صحنه فرصت از یک تیم گرفته شود، کل نتیجه علیه آن تیم رقم خواهد خورد. چنانکه در سال گذشته برای ما چنین شرایطی پیش آمد. امیدوارم اشتباهات داوری در بازی پنجشنبه تكرار نشود.»

بخش ورزشی تبیان


منبع :خبرآنلاین