تبیان، دستیار زندگی
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی در آستانه فرارسیدن سی و سومین سالگرد عید بزرگ و ولادت انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای مشترک؛ عناوین ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سال1390 را اعلام کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عناوین ایام‌الله دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی

دهه‌ فجر

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی در آستانه فرارسیدن سی و سومین سالگرد عید بزرگ و ولادت انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای مشترک؛ عناوین ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سال1390 را اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی، در این اطلاعیه آمده است:

دگر بار عطر روحبخش ماه بهار انقلاب اسلامی، ماه پرخاطره بهمن 1357 ، در فصل خزان و سرما به مشام تمام وفاداران انقلاب اسلامی می‌رسد و تمامی مردم انقلابی و مبارز ایران اسلامی را سرشار از شور و حماسه‌ی حضور می‌سازد . و اینک در سومین سال از دهه عدالت و پیشرفت ، و در سی و سومین سالگرد بهار پیروزی انقلاب اسلامی و آستانه‌ی ایام‌الله دهه مبارک فجر سال 1390 به پاس فداکاری‌ها و ایثار تمامی رزمندگان و مردم غیور و شهیدپرور ایران اسلامی نام، یاد و خاطره آن عزیزان گلگون کفن را گرامی داشته و با ادای احترام به مقام شامخ و رفیع آن شهیدان و رزمندگان، طنین پیام سرخ حسینی شهدای انقلاب اسلامی را در گوش جهان فریاد می کنیم .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی با توجه به شرایط و مقتضیات سال جاری در داخل کشور و انتشار امواج خروشان بیداری اسلامی در اقصی نقاط جهان و برپایی خیزش ها و قیام های مردمی در کشورهای تحت نظام های سلطه حکام دیکتاتور ودست نشانده غربی و با هدف ترویج و تعمیق آرمان های والای انقلاب اسلامی ، حفاظت و حراست و اعتلای هویت ملی اسلامی - ایرانی در عرصه های پیش روی داخلی و بین المللی، افزایش امید و نشاط و پویایی و تجدید قوای نیروهای انقلاب اسلامی و گسترش مشارکت عمومی اقشار مختلف مردم و تقویت همبستگی عمومی ، وحدت و وفاق ملی به نامگذاری ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی به شرح زیر اقدام کرد.

عناوین ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی ـ 1390

چهارشنبه - 12/11/1390 ـ شهادت امام حسن عسگری(ع) ـ بازگشت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی انقلاب اسلامی،امامت حضرت ولی عصر(عج)، امام خمینی(ره)،ولایت و رهبری

پنج‌شنبه - 13/11/1390 - انقلاب اسلامی، ایمان، جهاد ، شهادت 

جمعه - 14/11/1390 - روز فناوری فضایی - انقلاب اسلامی، انتظار فرج ، حاکمیت جهانی اسلام و استکبارستیزی

شنبه- 15/11/1390 - انقلاب اسلامی، جهاد اقتصادی، فرهنگ و احیای ارزشهای اسلامی 

یکشنبه - 16/11/1390- آغاز هفته وحدت - انقلاب اسلامی، قرآن، بصیرت دینی و وحدت امت اسلامی

دوشنبه - 17/11/1390- انقلاب اسلامی، رسالت و منزلت زن مسلمان

سه‌شنبه - 18/11/1390- انقلاب اسلامی، جوانان، خودباوری و نهضت علمی

چهارشنبه - 19/11/1390- روز نیروی هوایی انقلاب اسلامی، آمادگی دفاعی، بسیج و اقتدار ملی

پنج‌شنبه - 20/11/1390 - انقلاب اسلامی، عدالت گستری، مردم سالاری دینی و حمایت از مستضعفان

جمعه - 21/11/1390ـ روز احسان و مهرورزی ـ میلاد حضرت محمد(ص) - میلاد حضرت امام جعفر صادق(ع) - انقلاب جهانی اسلام، پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله وسلم) و بیداری اسلامی

شنبه - 22/11/1390- پیروزی انقلاب اسلامی - انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی

تنظیم: هومن بهلولی