سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اداره تحقیقات ایالات متحده قصد طراحی اپلیکیشنی را دارد که می‌تواند پست‌های عمومی را در فیس بوک، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی پیگیری و دنبال کند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

FBI، فیس‌بوک را کنترل می‌کند


اداره تحقیقات ایالات متحده قصد طراحی اپلیکیشنی را دارد که می‌تواند پست‌های عمومی را در فیس بوک، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی پیگیری و دنبال کند

اف بی ای

تقاضای FBI از پیمانکارانشان که خواسته تا در 10 فوریه با اداره تحقیقات تماس بگیرند منتشر شده است.

pcworld نوشت: مهمترین مطلبی که FBI در این سند پرسیده قیمت و چگونگی ساخت و طراحی این سیستم است. اداره تحقیقات آمریکا گفته سیستمی می‌خواهد که به صورت خودکار در هر چیزی که به صورت عمومی در درسترس کاربران فیس بوک، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی به دنبال کلمه کلیدی دلخواه آنها بگردد تا اگر در این موارد جست و جویی انجام شد که شواهدی از یک حادثه یا تهدید بالقوه باشد به ماموان FBI هشدار دهد.

ماموران باید قادر باشند تمامی اطلاعات را بر روی نقشه نمایش دهند و نیز بتوانند اطلاعات دیگر مثل سابقه آن رخداد و موقعیت ساختمان‌های مهم مثل سفارتخانه‌ها و تاسیسات نظامی را به صورت لایه لایه به آن اضافه کنند.

در این سند اشاره شده که ماموران نیاز دارند موقعیت کاربران مشکوک را شناسایی و حرکت‌های آن را تحلیل کنند و میزان آسیب پذیری و محدودیت‌ها را بسنجند و حرکت های احتمالی نامطلوب را پیش بینی کنند.

بخش ارتباطات تبیان

منبع :خبرآنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین