تبیان، دستیار زندگی
ستاد نماز جمعه تهران، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران به امامت حضرت آیت الله خامنه‌ای اقامه می‌شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رهبر انقلاب امام جمعه این هفته


 ستاد نماز جمعه تهران، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران به امامت حضرت آیت الله خامنه‌ای اقامه می‌شود.


رهبری-نماز جمعه

در این بیانیه آمده است: در تقارن ایام پرفضیلت ماه ربیع‌الاول، ولادت نبی مكرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت و آغاز دوران امامت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) با دهه مبارك فجر كه یادآور پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی به رهبری بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و نیز بیداری عظیم امت اسلامی می‌باشد، یك بار دیگر نماز جمعه تهران معطر به عطر حضور پیشوای فرزانه امت بزرگ اسلامی، بزرگ جانباز انقلاب، محبوب قلوب مسلمین جهان خواهد شد و حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در جمعه دهه فجر انقلاب اسلامی مورخ 14/11/90 دل و جان مومنین نمازگزار را به نور معرفت حی سبحان و رهنمودهای حكیمانه خویش منور خواهند كرد.

ستاد نماز جمعه تهران این حضور پربركت رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه این هفته تهران را فرصتی ذی‌قیمت دانسته، ضمن دعوت از مردم مومن، آگاه، بصیر و ولایتمدار برای شركت در نماز جمعه این هفته‌ی تهران در محل دانشگاه تهران، انتظار دارد صفوف مستحكم و به هم پیوسته و دشمن‌شكن ملت وفادار به انقلاب، یك بار دیگر خالق صحنه‌های بی‌بدیل وحدت، پایداری و ایستادگی بر آرمان‌های انقلاب كبیر اسلامی باشد.

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در جمعه دهه فجر انقلاب اسلامی مورخ 14/11/90 دل و جان مومنین نمازگزار را به نور معرفت حی سبحان و رهنمودهای حكیمانه خویش منور خواهند كرد

یقینا عظمت و شكوه حضور حماسی ملت انقلابی، مقاوم و بصیر، مثابه سندی سراسر افتخار در دفتر پایداری این مرز و بوم ثبت خواهد شد.

بخش سیاست تبیان


منابع: ستاد نماز جمعه تهران