وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به گفته‌ی معاون اجرایی باشگاه استقلال، مجتبی جباری برای یك سال دیگر با استقلال تهران به توافق رسید. هافبك تیم استقلال تهران كه به دلیل اختلاف نظر با مدیران این باشگاه، طی روزهای گذشته اعلام كرده بود قصد جدایی از استقلال را ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جباری ماندگار شد


به گفته‌ی معاون اجرایی باشگاه استقلال، مجتبی جباری برای یك سال دیگر با استقلال تهران به توافق رسید.

هافبك تیم استقلال تهران كه به دلیل اختلاف نظر با مدیران این باشگاه، طی روزهای گذشته اعلام كرده بود قصد جدایی از استقلال را دارد پس از نشست‌های متعدد با مدیران باشگاه در حضور رییس هیات مدیره‌ی استقلال متعهد شد كه یك سال دیگر برای آبی‌پوشان بازی كند.

جباری روز دوشنبه پس از گفت‌وگو با امیدوار رضایی پذیرفت كه یك سال دیگر در تیم استقلال تهران بازی كند.

ظاهرا اختلاف در چگونگی انعقاد قرارداد برای سال آینده برطرف شده است و جباری نیز چهارشنبه (فردا) با لباس شخصی در تمرینات این تیم حاضر خواهد شد.

به گفته‌ی علی امیری، معاون اجرایی باشگاه استقلال با توافق انجام شده این احتمال وجود دارد كه قرارداد جباری برای یك سال دیگر نیز در هیات فوتبال تمدید شود.

گفتنی است؛ همچنین امیر قلعه‌نویی؛ مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تهران نیز در گفت‌وگویی با مجتبی جباری از وی خواسته بود تا با تمدید قراردادش با این تیم از احتمال ایجاد هر گونه حاشیه‌ای جلوگیری كند و یك سال دیگر را برای استقلال تهران به میدان برود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین