تبیان، دستیار زندگی
با پیوستن فرهاد مجیدی به الغراافه قطر به نظر می رسد که دیگر این باشگاه قطری تمایلی برای حفظ خلعتبری نداشته باشد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جزییاتی از انتقال پر سود


پیوستن فرهاد مجیدی به الغراافه قطر به نظر می رسد که دیگر این باشگاه قطری تمایلی برای حفظ خلعتبری نداشته باشد و به زودی باید شاهد جدایی بازیکن ملی پوش لیرانی از این تیم باشیم. سایت باشگاه الغرافه هم این خبر را تایید کرد.


فرهاد مجیدی با پیراهن الغرافه

خلعتبری نتوانست در الغرافه آن طور که مدیران این تیم می خواستند بدرخشد و فقط موفق به ثمر رساندن دو گل شد که آمار زیاد خوبی نیست.

جدایی خلعتبری و پیوستن مجیدی به الغرافه حاوی نکات بسیار جالبی است. روزگاری بود که بازیکنان آماده ایرانی به امارات و کشورهای عربی می رفتند و سطح فوتبالشان به شدت افت می کرد و عملاً پول را با فوتبال عوض می کردند.

اما انگار داستان دارد جور دیگری پیش می رود. خلعتبری تا به حال فقط 9 بازی برای الغرافه انجام داده است. فارغ از موفق بودن یا نبودنش، وی در آستانه بازگشت به لیگ ایران قرار دارد. زمزمه هایی هم مبنی بر پیوستنش به استقلال و پرسپولیس هم مطرح است. خلعتبری در الغرافه پول خوبی گرفت و حالا با این سبک و سیاقی که از این تیم قطری جدا می شود، باید تمام حق و حقوق 2 سال قراردادش را تمام و کمال دریافت کند.

از سویی دیگر هم فرهاد مجیدی فقط برای 4 ماه، مبلغ 1میلیارد و چهارصد میلیون را دریافت کرده است. این یعنی یک انتقال درست و حسابی! یک سود عالی!

حالا ورق برگشته است. این بار در معامله با عرب ها نه تنها بازیکنان ایرانی پول خوبی گرفتند، بلکه به فوتبالشان هم لطمه آنچنانی وارد نشد.

هر محمدرضا خلعتبری ضمن ابراز بی اطلاعی خود و مدیربرنامه‌هایش از این موضوع گفته است : قراردادم با باشگاه الغرافه 2 ساله بوده و در خصوص این خبر هیچگونه تماسی با من و مدیربرنامه‌هایم گرفته نشده است. اما باید منتظر ماند و دید در فصل نقل و انتقالات چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

شاید استقلالی ها از جدایی مجیدی خیلی ناراحت شدند( که البته شدند!)، اما احتمال این هم می رود که فتح الله زاده شرط انتقال مجیدی را گرفتن خلعتبری گذاشته باشد. در اینصورت هواداران و باشگاه استقلال هم ضرری نخواهد کرد. به هر حال خلعتبری هم یکی از بازیکنان خوب و با کیفیت ایران است و بی شک می تواند در کنار ملی پوشان استقلال هم خلا مجیدی را پر کند و هم خود در این تیم بدرخشد.

هر محمدرضا خلعتبری ضمن ابراز بی اطلاعی خود و مدیربرنامه‌هایش از این موضوع گفته است : قراردادم با باشگاه الغرافه 2 ساله بوده و در خصوص این خبر هیچگونه تماسی با من و مدیربرنامه‌هایم گرفته نشده است. اما باید منتظر ماند و دید در فصل نقل و انتقالات چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. اینگونه که به نظر می رسد فصل نقل و انتقالات پر خبری در راه است.

به هر حال نیم فصل لیگ یازدهم از راه رسیده است و تیم ها در تلاش هستند تا با برطرف کردن نقاط ضعف ها حضور قدرتمندی را در نیم فصل دوم تجربه کنند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: عصر ایران