سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یک مقام نزدیک به آیت‌الله سید علی سیستانی انتشار وصیت‌نامه منتسب به ایشان را تکذیب و تاکید کرد که ایشان از این امر ناخرسند است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ابراز ناخرسندی آیت‌الله سیستانی از انتساب کذب وصیت‌نامه به ایشان
آیت الله سیستانی

یک مقام نزدیک به آیت‌الله سید علی سیستانی انتشار وصیت‌نامه منتسب به ایشان را تکذیب و تاکید کرد که ایشان از این امر ناخرسند است.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سید منیر الخباز از علمای شیعه عربستان از اشخاص نزدیک به آیت‌الله سید علی سیستانی یکی از مراجع شیعی عراق، اعلام کرد انتساب وصیت‌نامه منتشر شده به آیت‌الله سیستانی را تکذیب کرد.

روز گذشته نیز پایگاه عراقی رافدین اعلام کرد، دفتر آیت‌الله سیستانی، خبرهایی که درباره وصیت‌نامه این مرجع بزرگ عراقی منتشر شده است تکذیب کرد و از انتشار این سخنان از زبان کسی که فکر می‌کند نماینده آیت‌الله سیستانی است ابراز تاسف کرد.

الخباز در پیامی که برای شبکه اینترنتی التوافق ارسال کرد تاکید کرد که آیت‌الله سیستانی از انتشار چنین اخباری و مطالبی ابراز ناخرسندی کرد.

پیش از این خبری منتسب به وکیل آیت‌الله سستانی در اوکلند منتشر شد که وی در آن مدعی شده است: آیت‌الله سیستانی وصیت کرده‌اند که همچون مادرشان حضرت زهرا(س) دفن شوند و ایشان هرگونه حضور رئیس جمهور و مسئولان دولتی و دوربین‌های تلویزیونی را در مراسم خود رد کرده‌اند.


تنظیم گروه حوزه علمیه

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین