سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
حجره‏ها و فروشگاه‏های دیروز، کم‏کم در حال تبدیل شدن به فروشگاه‏های آن‏لاین و اینترنتی هستند و دنیای مجازی آرام‏آرام به دنبال کنار زدن این نوع کسب‏و‏کارهاست. در این میان کسانی می‏توانند این دوره گذار را با موفقیت طی کنند که به فوت‏و‏فن‏ها و راه‏کارهای کسب
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چگونه یک فروشگاه آن‏لاین داشته باشیم؟

امنیت -اینترنت-


زندگی ما آدم‏ها مدت‏هاست که تحت تاثیر تکنولوژی و فناوری‏هایی که هر روز پیشرفته‏تر می‏شوند، قرار گرفته است. زندگی ماشینی و صنعتی این روزها در کنار کمبود وقت، ترافیک و بسیاری از مشکلات دیگر نیازمند راه‏حل‏های تازه، به‏روز و مناسبی برای کسب‏و‏کار هم هست.


زندگی ما آدم‏ها، مدت‏هاست که تحت تاثیر تکنولوژی و فناوری‏هایی که هر روز پیشرفته‏تر می‏شوند، قرار گرفته است. زندگی ماشینی و صنعتی این روزها در کنار کمبود وقت، ترافیک و بسیاری از مشکلات دیگر نیازمند راه‏حل‏های تازه، به‏روز و مناسبی برای کسب‏و‏کار هم هست.

حجره‏ها و فروشگاه‏های دیروز، کم‏کم در حال تبدیل شدن به فروشگاه‏های آن‏لاین و اینترنتی هستند و دنیای مجازی آرام‏آرام به دنبال کنار زدن این نوع کسب‏و‏کارهاست. در این میان کسانی می‏توانند این دوره گذار را با موفقیت طی کنند که به فوت‏و‏فن‏ها و راه‏کارهای کسب درآمد در عصر مدرن آشنا باشند.

در این گزارش از گام‏هایی برای شما می‏گوییم که قدم‏هایتان را در مسیر راه‏اندازی یک فروشگاه اینترنتی، متناسب با کسب‏و‏کارهای مدرن و امروزی استوار می‏کند.

 

1. صرف زمان و حتی پول برای داشتن عکس باکیفیت

گاهی وقت‏ها عکس‏ها می‏توانند حرف‏هایی برای ما داشته باشند که شاید سیاه کردن صد من کاغذ هم نتواند همان کار را انجام دهد.

پس دقت کنید تا مناسب‏ترین، گویاترین و باکیفیت‏ترین عکس‏های ممکن را برای کسب‏وکار تازه خود انتخاب کنید و مطمئن باشید که از این کار ضرر نمی‏کنید، حتی اگر انجام آن منوط به صرف زمان یا فراتر از آن، هزینه کردن باشد.

 

2. استفاده از فایل‏های صوتی

فایل‏های صوتی هم می‏توانند گزینه مناسبی برای معرفی خدمات و محصولات شما باشند. البته به این شرط که "کم بگویید و گزیده بگویید چون در" و یا به عبارت ساده‏تر، هر آن‏چه لازم است را در این فایل صوتی به صورت مختصر و مفید بیان کنید و از تعریف‏های غلوآمیز یا توضیح واضحات به شدت بپرهیزید.

 

3. دست‏کاری کردن ظاهر فروشگاه

پیش از این‏که فروشگاه شما سر از دنیای مجازی دربیاورد، سعی کنید با استفاده از طرح‏ها و رنگ‏های مناسب با کالا یا خدماتی که ارائه می‏دهید، ظاهر شیک و برازنده‏ای برای آن بسازید.

اما به یاد داشته باشید که این گزینه برای شما هرگز از بین نمی‏رود و می‏توانید هر دو، سه هفته یک بار تغییراتی در آن ایجاد کنید تا این‏که به فرم ایده‏آل برسید.

 

4. انتخاب بهترین درگاه برای پرداخت

این بخش، یکی از مهم‏ترین کارهایی است که باید با دقت هرچه تمام‏تر انجام دهید. تلاش کنید از خدمات الکترونیک بانکی بهره ببرید که به طور کلی در ارائه این نوع خدمات نمره قبولی گرفته باشد.

این امر نیازمند انجام تحقیقات است و شما با مشورت و مطالعه می‏توانید به بهترین نتیجه در این خصوص برسید و در نهایت هم بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

5. دقت در ارائه تبلیغات مناسب

فراموش نکنید که تبلیغات به ویژه در دنیای امروز، مهم‏ترین راه دیده شدن شما هستند. با ارائه تبلیغات مناسب، پرمحتوا و زیبا می‏توانید بازاریابی بسیار مناسبی برای کالا یا خدمات خود انجام دهید.

 

6. تلاش برای به‏روز بودن

سعی کنید از همه ظرفیت‏های مرتبط با کار خود در دنیای مجازی بهره گیرید و از آخرین تغییر و تحولات در حوزه کاری خود هم اطلاع داشته باشید تا کسب‏و‏کار آن‏لاین‏تان رونق بهتری داشته باشد.

منبع: بانکی


باشگاه کاربران تبیان ـ ارسالی از: 309mzd

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین