سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
صبح دیروز اولین جلسه تمرین سرخ پوشان پس از داربی جام حذفی در ورزشگاه درفشی فر پیگیری شد، اکثر خبرنگاران و اهالی رسانه خود را به تمرینات رسانده بودند تا از آخرین ماجرای انتخاب سر مربی جدید سرخ پوشان و جانشین حمید استیلی با خبر شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اولین تمرین سرخ ها پس از استیلی


صبح دیروز اولین جلسه تمرین سرخ پوشان پس از داربی جام حذفی در ورزشگاه درفشی فر پیگیری شد، اکثر خبرنگاران و اهالی رسانه خود را به تمرینات رسانده بودند تا از آخرین ماجرای انتخاب سر مربی جدید سرخ پوشان و جانشین حمید استیلی با خبر شوند.
ظهر دیروز نام مربیانی چون لوکابوناچیچ، جمال حاجی، تاپ مولر و مارکوفان باستن در درفشی فر شنیده می شد اما هیچ چیز به طور رسمی اعلام نشده و تیم تحت نظر محسن عاشوری و رالف زوم دیک در حال برگزاری تمرین بود که نیمی از آن در سالن وزنه برگزار شد و نیمی دیگر مرور کارهای تاکتیکی بود که در یک نیمه زمین پیگیری شد.

 تمرین پرسپولیس

نظر خواهی پروین از خبرنگاران

تنها مقامی که می توانست تا حدودی تکلیف این ابهامات را روشن و جواب رسانه ها را بدهد، علی پروین بود که در تمرین حضور داشت. برای همین خبرنگاران به سراغ او رفتند تا شاید نام سر مربی جدید را از زبان سلطان بشنوند. علی پروین هم آب پاکی را روی دست همه ریخت که فعلا کمیته فنی باشگاه در حال بررسی گزینه هاست و هیچ چیز مشخص نشده، بعضی ها به نام لوکا اشاره کردند اما پروین با تیزهوشی این سوال را از خود آنها پرسید که آیا باید به لوکا اعتماد کنند یا خیر؟ جالب این جا بود که جواب بیشتر خبرنگاران منفی بود و به رفتارهای عصبی مرد کراوات اشاره کردند. برای همین پروین هم با آنها همراه شد و تایید کرد که لوکا را از میان گزینه ها کنار می گذارند.

بوناچیچ تهران نیست

در حالی که علی پروین در درفشی فر مشغول صحبت با خبرنگاران بود و به آنها خبر داد که در حال بررسی کارنامه جمال حاجی هستند در بیرون از درفشی فر خبرهایی در این باره با سرعت برق و باد رد و بدل می شد که پرسپولیسی ها با لوکا بوناچیچ تمام کردند. معمر مدیر برنامه های این مربی کروات نیز با رد کردن این خبر اشاره کرد، بوناچیچ هنوز مذاکره نکرده و منتظر او هستند تا به تهران برسد. بوناچیچ قرار بود دیروز در تهران روبه روی مقامات و مدیرعامل پرسپولیس بنشیند اما ظاهرا نتوانسته خود را به ایران برساند. برای همین کار هنوز نهایی نشده است.

رویانیان در پایان درباره شایعات و نظر منتقدان بوناچیچ درباره عصبانیت های بی دلیل این مربی گفت: "ما اگر بخواهیم با بوناچیچ کار کنیم به همه موارد توجه می کنیم. رویانیان در حالی به این موضوع اشاره داشت که روز گذشته شنیده شد، اکثر بازیکنان و یکی دو نفر از کادرفنی تیم با آمدن بوناچیچ مخالفت کرده اند و همین باعث ایجاد تردیدهایی شد که شاید پرونده همکاری او با سرخ پوشان منتفی شود

رویانیان: هنوز با بوناچیچ قرارداد امضا نکردیم

محمد رویانیان آخرین نفری بود که خیال همه خبرنگاران و هواداران پرسپولیس درباره سرمربی جدید را راحت کرد. رویانیان روز گذشته خبرداد، صحبت هایی با لوکا داشتیم اما قراردادی امضا نشده. البته کار نهایی نشده چون دو مربی دیگر کروات هم شانس یکسانی مانند لوکا دارند. رویانیان درباره انتخاب لوکا یادآوری کرد: "با حذف از جام حذفی الان تمام امید ما به لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیاست و در این مقطع زمانی لوکابوناچیچ فاکتورهای لازم را دارد و با توجه به نایب قهرمانی در آسیا با سپاهان شناخت خوبی از حریفان آسیایی و بازی های لیگ خودمان دارد.

 تمرین پرسپولیس

سیزده گزینه برای جانشینی استیلی

جالب ترین نکته در میان حرف های مدیرعامل پرسپولیس اشاره او به سیزده گزینه برای جانشینی استیلی است. رویانیان گفت: "ما برای انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس سیزده گزینه داشتیم که با اکثر آنها نیز مذاکراتی داشتیم. البته بیشتر اهداف و برنامه های ما برای فصل بعد است. من اعلام کرده ام این پرسپولیس تیم من نیست و پرسپولیس من در فصل آینده بسته می شود. البته در این فصل شانس داریم که در کنار تیم هایی چون استقلال و ذوب آهن به دنبال سهمیه آسیایی باشم.

24 ساعت دیگر سرمربی جدید معرفی می شود

رویانیان در پایان درباره شایعات و نظر منتقدان بوناچیچ درباره عصبانیت های بی دلیل این مربی گفت: "ما اگر بخواهیم با بوناچیچ کار کنیم به همه موارد توجه می کنیم. رویانیان در حالی به این موضوع اشاره داشت که روز گذشته شنیده شد، اکثر بازیکنان و یکی دو نفر از کادرفنی تیم با آمدن بوناچیچ مخالفت کرده اند و همین باعث ایجاد تردیدهایی شد که شاید پرونده همکاری او با سرخ پوشان منتفی شود. کمیته فنی هم طبق گفته پروین بعد از ظهر دیروز پرونده جمال حاجی را بررسی کرد تا تصمیم نهایی در این باره گرفته شود. رویانیان در پایان خبر داد که سرمربی جدید پرسپولیس نهایتا تا روز دوشنبه یا سه شنبه معرفی می شود و کسی انتخاب خواهد شد که مورد علاقه بازیکنان و هواداران باشد، شاید یکی مثل دنیزلی.

 

بخش ورزشی تبیان

 


منبع : خبر ورزشی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین