سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یاران دایی با چهارگل یاران فردوسی‌پور را شكست دادند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شکست یاران عادل مقابل دایی


یاران دایی با چهارگل یاران فردوسی‌پور را شكست دادند
تیم فوتبال پیشكسوتان ایران در مسابقه گرامیداشت سردار شهید تهرانی‌مقدم و مرحوم حاج‌ اسماعیل زرافشان، تیم رسانه ورزش را شكست داد.

تیم پیشکسوتان

مسابقه تیم‌های فوتبال پیشكسوتان ایران و رسانه ورزش عصر روز یكشنبه برای گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار شهید تهرانی مقدم و مرحوم اسماعیل زرافشان پیشكسوت عكاسی ورزشی، برگزار شد كه با نتیجه 4 بر3 به سود تیم پیشكسوتان پایان رسید.

در تركیب تیم فوتبال پیشكسوتان در نیمه اول بازیكنانی چون بهروز سلطانی، محمد پنجعلی، مرتضی فنونی‌زاده، منوچهر حقیقیان، جواد زرینچه، یحیی گل محمدی، كریم باقری، افشین پیروانی، مجید نامجو مطلق، علی دایی و علی منصوریان حضور داشتند كه البته در میانه‌های این نیمه حقیقیان جای خود را به حمید درخشان داد. در نیمه دوم نیز نادر محمدخانی، بیژن طاهری و بهنام ابوالقاسم پور در تركیب پیشكسوتان به میدان رفتند. در تركیب رسانه ورزش نیز چهره عادل فردوسی پور بیش از همه آشنا بود.

گل‌های پیشكسوتان را در این دیدار را كریم باقری،‌ علیرضا منصوریان و علی دایی به ثمر رساندند و سه گل رسانه ورزش را رضا ترابیان و عادل فردوسی پور (2گل) به ثمر رساند.

پیش از شروع این بازی نیز بازیكنان هر دو تیم با اهدای شاخه گل به تندیسی كه به یاد شهید تهرانی مقدم و مرحوم زرافشان كنار زمین مسابقه قرار داشت، یاد و خاطره این دو را گرامی داشتند

پیشكسوتان ایران و رسانه ورزشپیشكسوتان ایران و رسانه ورزش

در بین دو نیمه این دیدار علی كفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال، عزیزالله محمدی، رییس سازمان لیگ، مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی، دبیركل فدراسیون، حجت‌الاسلام علیپور در حضور همایون بهزادی با اهدای لوح یادبودی به حسین تهرانی مقدم، فرزند سردار شهید تهرانی مقدم، یاد و خاطره این سردار را گرامی داشتند. همچنین امیدوار رضایی رییس فراكسیون ورزش مجلس مهمان این مسابقه بود.

پیش از شروع این بازی نیز بازیكنان هر دو تیم با اهدای شاخه گل به تندیسی كه به یاد شهید تهرانی مقدم و مرحوم زرافشان كنار زمین مسابقه قرار داشت، یاد و خاطره این دو را گرامی داشتند.

بخش ورزشی تبیان

منبع :ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین