سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بهاره رهنما نمایش این تابستان فراموشت می‌کنم را که اثری اپیزودیک است در بخش نگاه ویژه سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و در قالب اجرای عمومی در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌برد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

این تابستان فراموشت می‌کنم

با حضور چهره های زن تئاتر ، روی صحنه رفت


بهاره رهنما نمایش "این تابستان فراموشت می‌کنم" را که اثری اپیزودیک است در بخش نگاه ویژه سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و در قالب اجرای عمومی در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌برد.


چهره های زن تئاتر

رهنما در این باره  گفت: نمایش "این تابستان فراموشت می‌کنم" نمایشی سه اپیزوده برگرفته از مجموعه داستانی از من با عنوان "این تابستان فراموشت کردم" است که توسط سجاد افشاریان و حمید پاک‌سرشت نوشته شده است. دراماتورژی این اثر نیز بر عهده بنده است.

این بازیگر با سابقه تئاتر افزود: مضمون این مجموعه داستان عشق و فراموشی است. "این تابستان فراموشت می‌کنم" روایت سه زن با ذهنیت و شغل‌های متفاوت از موضوع عشق و فراموشی است.

وی یادآور شد: طرحی در ذهن خود دارم که بر اساس آن مجموعه داستان‌هایی که از این پس می‌نویسم هر کدام مانند مجموعه داستان "این تابستان فراموشت کردم" دارای مضمونی مشترک باشند.

رهنما درباره گروه بازیگری نمایش "این تابستان فراموشت می‌کنم" گفت: در این نمایش سه اپیزوده به ترتیب اپیزودها نسیم ادبی، رویا نونهالی و شبنم فرشادجو به ایفای نقش می‌پردازند. "اعترافات یک عشق"، "از پاریس تو تا تهران من" و "اگزما" عناوین اپیزودهای این نمایش هستند.

مضمون این مجموعه داستان عشق و فراموشی است. "این تابستان فراموشت می‌کنم" روایت سه زن با ذهنیت و شغل‌های متفاوت از موضوع عشق و فراموشی است.

وی درباره زمان نخستین اجرا و اجرای عمومی این نمایش ادامه داد: چون این اولین تجربه کارگردانی من در عرصه تئاتر است، نمایش را در بخش نگاه ویژه سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه می‌بریم. همچنین برای اجرای عمومی این اثر در نوبت اجرای کارگاه نمایش قرار گرفته‌ایم که به احتمال زیاد سال آینده زمان اجرای عمومی "این تابستان فراموشت می‌کنم" خواهد بود.

الهام شعبانی طراح لباس، رضا مهدیزاده طراح صحنه،‌ آوا فیاض دستیار کارگردان و عکاس،‌ سیما کهنمویی دستیار کارگردان و مدیر صحنه و علی زارع مجری طرح و مدیرتولید از دیگر عوامل نمایش "این تابستان فراموشت می‌کنم" هستند.

بخش سینما و تلویزیون تبیان


منبع:مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین