سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
داریوش مصطفوی، سرپرست جدید فدراسیون فوتبال، در برنامه زنده «ورزش و مردم» شبكه یك به طرح ادعاها و افشاگری‌هایی درباره حواشی حضور «برانكو ایوانكوویچ» در ایران پرداخت.  وی اظهار داشت: قرارداد این مربی كروات، یك میلیارد و دویس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افشای حاشیه‌های مربیگری برانكو توسط سرپرست فدراسیون فوتبال


داریوش مصطفوی، سرپرست جدید فدراسیون فوتبال، در برنامه زنده «ورزش و مردم» شبكه یك به طرح ادعاها و افشاگری‌هایی درباره حواشی حضور «برانكو ایوانكوویچ» در ایران پرداخت.

 وی اظهار داشت: قرارداد این مربی كروات، یك میلیارد و دویست میلیون تومان بوده كه با احتساب مخارج جانبی وی همچون هتل، غذا، خودرو و تلفن همراه، این رقم به دو میلیارد تومان می‌رسد.

به گفته مصطفوی، برانكو  38 روز غیبت داشته و هم‌اكنون هم به رغم حضور در كرواسی، از تلفن همراه داده شده به وی استفاده می‌كند و با این حال به تماس‌های فدراسیون فوتبال ایران پاسخ نمی‌دهد.

به گفته داریوش مصطفوی، هم‌اكنون فدراسیون فوتبال از برانكو به «فیفا» شكایت و درخواست مبلغ یك میلیون دلار غرامت از وی كرده است.

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره انعقاد قرارداد با برانكو اظهار داشت: این قرارداد از سوی فدراسیون فوتبال بسته شده و سازمان تربیت بدنی در آن دخالتی نداشته است، هرچند شخص مهرعلیزاده، نسبت به حضور برانكو در پست مربیگری فوتبال ایران، مصر بوده است.

وی همچنین درباره رضایت دادكان نسبت به حضور برانكو، اظهار بی‌اطلاعی كرد.

مصطفوی در بخش دیگری از این برنامه، رسما اعلام كرد كه كمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال، خالی است و ما كسی را به این مسئولیت در فدراسیون منصوب نكرده‌ایم و دست یاری خود را برای حضور افراد توانا و مستعد در این حوزه دراز می‌كنیم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین