سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در شرایطی كه تا شروع فصل جدید بوندس لیگا فقط دو هفته فرصت باقیست، فریدون زندی، بازیكن ایرانی فصل قبل كایزرس‌لاترن با مشكلی به نام بی‌تیمی ‌روبرو شده است. به گزارش سایت ورزش آلمان، زندی كه در پایان فصل قبل بوندس لیگا از كای...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زندی و مشكلی به نام بی‌تیمی


در شرایطی كه تا شروع فصل جدید بوندس لیگا فقط دو هفته فرصت باقیست، فریدون زندی، بازیكن ایرانی فصل قبل كایزرس‌لاترن با مشكلی به نام بی‌تیمی ‌روبرو شده است.

به گزارش سایت ورزش آلمان، زندی كه در پایان فصل قبل بوندس لیگا از كایزرس لاترن، تیم سقوط كرده به دسته دوم جدا شد تا بلكه در تیمی دسته اولی بخت بازی را بیابد كه تا كنون نتوانسته برای خود تیمی پیدا كند.

این اتفاق ناخوشایند در حالی برای زندی روی داده كه او در جام جهانی 2006 در دقایق معدودی كه به میدان رفت، نتوانست بازی در خور توجهی ارائه دهد تا مورد توجه تیم‌های دسته اولی بوندس لیگا قرار گیرد.

او حتی برای این منظور پیشنهاد تیم دویسبورگ را هم از دست داده و مشخص نیست در فاصله كوتاه مدت تا شروع فصل جدید، عاقبت جذب كدامیك از این تیم ها خواهد شد.

ارزش زندی در بازار نقل و انتقالات نزدیك به یك میلیون یورو برآورد شده و معلوم نیست با این قیمت تیمی كه خواهان زندی باشد، پیدا شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین