وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مؤسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان در بخش اینترنت هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران الکامپ حضور خواهد داشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور تبیان در الکامپ هفدهم

غرفه تبیان در نمایشگاه الکامپ

مؤسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان در بخش اینترنت هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران الکامپ حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی،هفدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک – ایران الکامپ – 18 تا 22 آذرماه امسال در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات کشور امسال با شعار " ایران الکامپ؛ آینده امروز" با موافقت ستاد اجرایی این نمایشگاه در 5 روز برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری این دوره از نمایشگاه الکامپ از 4 به 5 روز ارتقاء یافت تا بازدید کنندگان و شرکتها از زمان بیشتری برای ایجاد فضای تعاملی و تبادل اطلاعات در جهت ارتقای سطح فناوری اطلاعات کشور، استفاده کنند.

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان همچون سال گذشته در نمایشگاه بین المللی ایران الکامپ حضور فعال و با شکوهی داشته و به ارائه خدمات متنوع تری می پردازد.

جایگاه غرفه تبیان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن هفت بوده و منتظر حضور گرم شما بازدید‌كنندگان و كاربران گرامی خواهیم بود.

مجری و برگزارکننده الکامپ هفدهم ، تعدادشرکت کنندگان در این دوره از نمایشگاه را با رشد 20 درصدی 600 شرکت داخلی و خارجی اعلام کرده و این در حالی است که سال گذشته 450 شرکت در الکامپ ایران حضور داشتند.

در این نمایشگاه شرکتهای فعال در حوزه های برق اضطراری UPS - باطری و تجهیزات جانبی، دستگاه های اندازه گیری و آموزشی – فناوری آموزشی ، دوربینهای مدار بسته و آیفونهای تصویری، تبلیغات اینترنتی- بازاریابی تحت وب ، گرافیک کامپیوتر- انیمیشن کامپیوتر – رسانه های دیجیتال و سیستمهای مالتی مدیا، لواز م صوتی و تصویری- تصویربرداری و عکاسی ، بازی های کامپیوتری- سرگرمیها و تجهیزات وابسته، برنامه های پژوهشی و توسعه فن آوری ، فناوری اطلاعات مورد استفاده در تجهیزات راه دور و تکنولوژی ارتباطات، آموزش علوم و فنون کامپیوتری و IT ، تحقیق و توسعه – سرمایه گذاری – بازارهای آینده و فناوریهای در حال ظهور، خدمات پس از فروش و پشتیبانی کامپیوتری و انجمنها – نشریات و مجلات تخصصی حضور خواهند داشت.

دست اندرکاران و فعالان حوزه IT بر این باورند که با توجه به بی مهری ها و همچنین کاستی ها و نواقص نحوه برگزاری نمایشگاه از سویی و اعلام های رسمی و غیررسمی شرکتهای بزرگ فعال در این حوزه مبنی بر تحریم نمایشگاه امسال از سویی دیگر، به نظر می رسد این افزایش 20 درصدی آمار شرکت کنندگان به واقعیت موجود نزدیک نبوده و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین