سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نشان طلای وزن هفتمِ مسابقات تكواندوی قهرمانی جهان در ویتنام ، ارمغانِ نوجوانِ ایرانی برای كشورمان بود.‌‌ سید محمد رفیعی - تكواندو كارِ كشورمان در دیدار پایانیِ وزن هفتمِ این ‌‌رقابتها ، حریف چینی خود را با نتیجه 5 به 2 شكس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

یک طلای دیگر برای تکواندوی ایران


نشان طلای وزن هفتمِ مسابقات تكواندوی قهرمانی جهان در ویتنام ، ارمغانِ نوجوانِ ایرانی برای كشورمان بود.‌‌

سید محمد رفیعی - تكواندو كارِ كشورمان در دیدار پایانیِ وزن هفتمِ این ‌‌رقابتها ، حریف چینی خود را با نتیجه 5 به 2 شكست داد و با قرار گرفتن ‌‌برسكوی نخستِ این وزن ، دومین نشان طلای تیم كشورمان را كسب كرد. ‌رفیعی پیش از فینال ، با استراحت در دور اول - با اقتدار حریفانی از ‌‌بلاروس ، آلمان ، چین تایپه و كره جنوبی را شكست داده بود .‌‌

در دیگر دیدارهای دیروز و در وزن هشتم ، رضا نظری در دور سوم برابرِ حریفی از مكزیك و در همین وزن -پریسا فرشیدی برابر تكواندوكاری از صربستان شكست خوردند و از گردونه رقابتها حذف شدند.

به این ترتیب در پایان چهارمین روز مسابقات تكواندو جهانی, تیم ملی نوجوانان ایران با یك پله صعود در مكان دوم جدول رده‌بندی ایستاد.

هم اکنون تیم كره‌ی جنوبی با كسب دو مدال طلا, دو برنز و كسب 59 امتیاز در مكان نخست است ، تیم ایران با دو طلا، یك نقره، (رضا نادریان و سید محمد رفیعی شهربابكی طلاهای ایران و سعید تفهمی مدال نقره‌ی ایران) و كسب 49 امتیاز در جای دوم ایستاده و تیم تایلند با یك مدال طلا، دو نقره، یك برنز و 38 امتیاز مكان سوم را به خود اختصاص داده است. تیم‌های قزاقستان نیز با یك طلا، یك نقره و 32 امتیاز چهارم است. فرانسه با یك طلا و كسب 25 امتیاز در مكان پنجم قرار دارد.

در حاشیه‌ی رقابت‌های جهانی از تمامی قهرمانان اوزان مختلف دختر و پسر تست دوپینگ گرفته می شود كه نادریان و سید محمد رفیعی نمایندگان ایران نیز در این تست شركت كردند.

همچنین در ششمین دوره‌ی مسابقات تكواندو نوجوانان جهان, هوگو جدید فدراسیون جهانی تكواندو WTF كه قرار است در مسابقات آینده رسمی این فدراسیون استفاده شود, آزمایش شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین