سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
‌یك نشان نقره حاصل تلاش ملی پوشان كشورمان در ‌‌سومین روز مسابقات تكواندو قهرمانی نوجوانان جهان بود.‌‌ در این پیكارها كه در شهر هوشی مینه ویتنام جریان دارد ، دیروز در وزن سعید تفهمی پس از 4 پیروزی برابر نمایندگان كرواسی ، ص...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

درخشش نوجوانان تکواندوکار در مسابقات جهانی


‌یك نشان نقره حاصل تلاش ملی پوشان كشورمان در ‌‌سومین روز مسابقات تكواندو قهرمانی نوجوانان جهان بود.‌‌

در این پیكارها كه در شهر هوشی مینه ویتنام جریان دارد ، دیروز در وزن سعید تفهمی پس از 4 پیروزی برابر نمایندگان كرواسی ، صربستان ، ‌بحرین و آمریكا به نیمه نهایی رسید و در این مرحله با نتیجه 4 به صفر برابر مبارز كره ای الاصل كانادا پیروز شد و به دیدار پایانی رسید اما در فینال با قبول شكست 4 به 3 برابر حریف كره ای از دست یابی به طلا بازماند و به مدال نقره قناعت كرد .

همچنین قادر احمدی در وزن ششم ، در مرحله یك چهارم پایانی حذف شد و در رقابتهای دختران نیز مهین اسماعیل‌نژاد و سوسن حاجی پور با ناكامی برابر رقبای خود از گردونه رقابتها كنار رفتند .

بدین ترتیب در پایان روز سوم این رقابتها تیم كشورمان با یك طلا و یك نقره پس از كره جنوبی و تایلند در مكان سوم جای دارد.‌‌‌در ادامه این پیكارها فردا در وزن هفتم سید محمد رفیعی پس از یك دور استراحت ، در دور دوم با برنده‌ی تكواندوكارانی از سنگال و بلاروس پیكار خواهد كرد. در وزن هشتم نیز بهمن نظری در دور اول استراحت دارد. سپس به مصاف حریفی از كانادا می‌رود.

در وزن هشتم دختران نیز پریسا فرشیدی به مصاف حریف خود می‌رود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین