سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
جواد كاظمیان با عالی توصیف كردن اردوی آماده سازی تیم فوتبال پرسپولیس دراتریش گفت: فكر نمی كنم پرسپولیس و سایر باشگاه‌های ایرانی در چند سال اخیر در چنین كمپی اردو زده باشند. اینجا همه چیز عالی است و مطمئنأ بازیكنان پرسپولیس ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جواد كاظمیان: گل قشنگی به لاتسیو زدم


جواد كاظمیان با عالی توصیف كردن اردوی آماده سازی تیم فوتبال پرسپولیس دراتریش گفت: فكر نمی كنم پرسپولیس و سایر باشگاه‌های ایرانی در چند سال اخیر در چنین كمپی اردو زده باشند. اینجا همه چیز عالی است و مطمئنأ بازیكنان پرسپولیس در این اردو می توانند به آمادگی آرمانی نزدیك شوند.

جواد كاظمیان افزود: اگر سه ملی پوش امید پرسپولیس و الونگ الونگ هم به اتریش می آمدند هیچ كمبودی وجود نداشت. با این وجود فكر می‌كنم برپایی اردوی آماده سازی در مكانی كه از هر لحاظ بهترین كیفیت را دارد تأثیر زیادی در افزایش آمادگی بازیكنان دارد.

مهاجم پرسپولیس درباره بازی پرسپولیس و لاتسیو گفت: این درست كه ما از این تیم ایتالیایی 4گل دریافت كردیم؛ اما، انصافاً بازی خوبی را ارائه دادیم و من می توانم به جرأت بگویم كه بیش از 40 درصد بازی در اختیار ما بود. ما یك گل از روی نقطه پنالتی دریافت كردیم كه پنالتی نبود. دو گل دیگر هم روی اشتباهات فردی به ثمر رسید ضمن آن كه ضربه‌ی مهرزاد معدنچی و یك بازیكن خارجی تازه وارد پرسپولیس هم به تیر دروازه حریف خورد.

كاظمیان درباره گلزنی خودش به لاتسیو گفت: مهم گل زدن در بازی‌های رسمی است؛ در دیدار با لاتسیو گل قشنگی با پای چپ زدم. اگر كمی حرفه ای تر عمل می كردیم می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.

شماره نه پرسپولیس تصریح كرد: هدف من گلزنی در بازیهای رسمی پرسپولیس است و همان‌طور كه قبلأ قول داده بودم، اگر پنالتی زن تیم باشم 17یا 18گل در رقابت‌های لیگ برتر می زنم.

كاظمیان در پایان گفت: بازی با لاتسیو و تیمی مثل ویگان انگلیس كه فصل گذشته نائب قهرمان جام اتحادیه انگلیس شده است، تأثیر خاصی در افزایش انگیزه و روحیه بچه ها دارد و در این بازی‌ها مربیان می توانند ضمن شناسایی نقاط ضعف و قدرت تیم از میزان آمادگی بازیكنان بیشتر مطلع شوند.

كاظمیان افزود: تیم لاتسیو با اكثر نفرات اصلی اش به مصاف پرسپولیس آمد و آنها در آخرین بازی تداركاتی خود با پرسپولیس بازی كردند؛ اما، ما در شرایطی به مصاف حریف ایتالیایی رفتیم كه تازه به اتریش آماده بودیم و در اوج تمرینات فشرده بدنسازی قرار داشتیم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین