سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ناصر محمدی: دستگیری جوانفکر شرم آور است؛ مثل این که در آمریکا جو بایدن معاون اوباما را به خاطر مصاحبه دستگیر کنند و به او دستبند بزنند که چرا مصاحبه کرده است؟!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 در رسانه فارسی زبان دولت آمریکا صورت گرفت؛

 تشبیه بودار «جوانفکر» به «جو بایدن» در صدای آمریکا


 ناصر محمدی: دستگیری جوانفکر شرم آور است؛ مثل این که در آمریکا 'جو بایدن' معاون اوباما را به خاطر مصاحبه دستگیر کنند و به او دستبند بزنند که چرا مصاحبه کرده است؟!

 تلویزیون فارسی صدای آمریکا در برنامه "تفسیرخبر" شنبه 26 نوامبر (5آذر) به بررسی تحولات سیاسی در ایران پرداخت. "بیژن فرهودی" مجری برنامه در ابتدای بحث اظهار داشت: «امروز آقای "جوانفکر" مشاور آقای احمدی نژاد، رئیس خبرگزاری دولت و مسئول مؤسسه مطبوعاتی "ایران" تفهیم اتهام شد. اتهام او مصاحبه با روزنامه "اعتماد" بود.»

جوانفکر-محمدی

وی به نقل از صفحه فیس بوک یکی از نویسندگان روزنامه های زنجیره ای دوران اصلاحات که هم اکنون مقیم خارج از کشور است (سراج الدین میردامادی) مدعی شد: «به هر یک از کارکنان مؤسسه ایران 600 هزار تومان هدیه به علاوه صد هزار تومان بن پرداخت شد و برای دلجویی، به ده تن از مضروبان جریان پس از کنفرانس خبری جوانفکر، در شهر "پرند" واحد مسکونی هدیه داده شد.»

"ناصر محمدی" معاون سردبیر کیهان لندن نیز در این برنامه عنوان کرد: «وقتی به کارهای احمدی نژاد نگاه می کنیم می بینیم کارهای جالبی انجام می دهد و این بار با دادن امتیاز، از کارکنان مؤسسه ایران حمایت کرد.»

وی افزود: «دستگیری جوانفکر شرم آور است؛ مثل این که در آمریکا "جو بایدن" معاون اوباما را به خاطر مصاحبه دستگیر کنند و به او دستبند بزنند که چرا مصاحبه کرده است؟! به هر حال باید برای احمدی نژاد این امتیاز را قائل شد که از همکارانش حمایت می کند و به کسانی که کتک خورده اند پول و خانه جایزه می دهد.»!

"جمشید فاروقی" روزنامه نگار و دیگر مهمان برنامه در پاسخ به سؤال مجری که «این حوادث، جنگ زرگری است یا خیر؟» گفت: «هرگونه فعالیتی که باعث شود یک جناح به جناح دیگر در درون حکومت متمایل شود امکان پذیر نیست. این درگیری ها به سود جامعه مدنی در ایران است چون باعث تضعیف اصول گرایان می شود.»

بنابراین به همه خدمتگزاران و مسئولان و اصحاب رسانه و صاحبان تریبون توصیه می کنیم که با نصب العین قرار دادن فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر پرهیز از مشاجرات و مناقشات بیهوده، ملت شریف و متین ایران را دشمن شاد نکنند. و از یاد نبرند که آمریکا و انگلیس و... بدون چشمداشت، جانب کسی را نمی گیرند

باید پذیرفت که متأسفانه مهمان صدای آمریکا درست می گوید. پرداختن به مسائل جنجالی و تفرقه برانگیز و علنی کردن اختلافات حاشیه ای از سوی مسئولان، خواه ناخواه به تضعیف نظام و گفتمان اصولگرایی می انجامد. علی الخصوص که دشمن مترصد کوچکترین بهانه است تا آن را دستاویز سوءاستفاده و تبلیغات منفی قرار دهد. بنابراین به همه خدمتگزاران و مسئولان و اصحاب رسانه و صاحبان تریبون توصیه می کنیم که با نصب العین قرار دادن فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر پرهیز از مشاجرات و مناقشات بیهوده، ملت شریف و متین ایران را دشمن شاد نکنند. و از یاد نبرند که آمریکا و انگلیس و... بدون چشمداشت، جانب کسی را نمی گیرند.

بخش ارتباطات تبیان

منبع : جام نیوز

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین