وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سوسن حاجی‌پورپس از كسب سهمیه و قهرمانی در رقابت‌های انتخابی المپیك گفت: باید برای نتیجه گرفتن در بازی‌های لندن برنامه‌ریزی مشخصی داشته باشیم تا بتوانیم دست پر برگردیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بانوی تکواندوکار المپیکی شد


سوسن حاجی‌پورپس از كسب سهمیه و قهرمانی در رقابت‌های انتخابی المپیك گفت: باید برای نتیجه گرفتن در بازی‌های لندن برنامه‌ریزی مشخصی داشته باشیم تا بتوانیم دست پر برگردیم.

سوسن حاجی پور-تکواندو

در پایان رقابت‌های انتخابی المپیك تكواندو بانوان در تایلند سوسن حاجی‌پور نماینده وزن 67 ـ كیلوگرم ایران كه پیش از این با راهیابی به دیدار فینال، نخستین سهمیه تكواندو بانوان را كسب كرده بود، در دیدار پایانی به مصاف نماینده‌ای از ویتنام رفت و در حالی كه از حریفش پیش بود، با انصراف نماینده ویتنام در اواسط بازی برنده اعلام شد و عنوان قهرمانی را از آن خود كرد.

فاطمه روحانی دیگر نماینده ایران روز گذشته با قبول شكست از حریفش از گردونه رقابت‌ها حذف شد تا تكواندو بانوان ایران با یك سهمیه به كار خود در آخرین مسابقات گزینشی المپیك پایان دهد.

دارنده تنها سهمیه تكواندو بانوان اظهار كرد: خدا را شكر می‌كنم كه توانستیم نتیجه تمام زحمات خود را بگیرم و سهمیه المپیك را برای ایران به ارمغان بیاورم و امیدوارم كه در المپیك هم بتوانیم موفق باشیم.

تكواندوكار المپیكی ایران اضافه كرد: من تلاش بسیار زیادی را برای این مسابقه‌ها داشتم و پس از بازگشت به ایران بعد از دو هفته، تمرین‌های خود را برای آماده‌شدن به منظور حضور در المپیك آغاز خواهم كرد.

وی ادامه داد: المپیك میدان بزرگی است و برای نتیجه گرفتن در این رقابت‌ها باید برنامه‌ریزی مشخصی داشته باشیم تا بتوانیم دست پر برگردیم.

حاجی‌پور درباره سطح مسابقه‌های سهمیه المپیك تایلند هم گفت: بازی‌های خوبی بود و من در اولین دیدار خود در مقابل رقیب بوتانی‌ام با نتیجه 20 بر صفر پیروز شدم و در دومین بازی‌ام مقابل قزاقستان كه این حریفم قهرمان گوانگ‌جو بود و مدال آسیایی داشت، در راند دوم با امتیاز 16 بر 2 پیروز شدم.

تكواندوكار المپیكی ایران خاطرنشان كرد: در آخرین بازی‌ام در راند اول یك امتیاز از رقیب ویتنامی‌ام جلو بودم كه حریفم از ادامه بازی انصراف داد و توانستم به طلای این رقابت‌ها در وزن خود دست یابم.

سوسن حاجی پور پس از پایان مبارزه‌اش در فینال این رقابت‌ها تست دوپینگ داد.

بخش ورزشی تبیان


منبع :ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین