سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
از تیم‌های ملی فوتبال اردن و كویت برای انجام دیدارهای تداركاتی با تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده ‌است . كیومرث هاشمی سرپرست فدراسیون فوتبال گفت : امیر قلعه‌نویی" سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قبل از بازی با سوریه در چارچوب مس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازیهای دوستانه برای تیم ملی ایران


از تیم‌های ملی فوتبال اردن و كویت برای انجام دیدارهای تداركاتی با تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده ‌است .

كیومرث هاشمی سرپرست فدراسیون فوتبال گفت : امیر قلعه‌نویی" سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قبل از بازی با سوریه در چارچوب مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا دو بازی تداركاتی برای تیم ملی از فدراسیون درخواست كرده‌ بود .

وی افزود: افزون بر آن یك بازی دوستانه نیز با یك تیم باشگاهی داخلی تا پیش از دیدار با تیم سوریه در نظر گرفته شده است.

هاشمی در خصوص زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برای انتخاب رییس این فدراسیون گفت : بعد از طی روال اداری و مهلت قانونی 6 ماهه این كار انجام خواهد شد ولی من از دست‌اندركاران فدراسیون فوتبال خواسته‌ام هرچه زودتر مقدمات ثبت‌نام نامزدها را فراهم كنند و به احتمال بسیار این مجمع سه تا چهار ماه آینده برگزار خواهدشد.

هاشمی با بیان اینكه سازمان تربیت بدنی هیچ فرد خاصی را برای ریاست فدراسیون فوتبال در نظر ندارد افزود: هركس منتخب مجمع باشد مورد تایید سازمان تربیت بدنی خواهد بود.

رییس مركز توسعه ورزش قهرمانی در خصوص تعیین سرپرست جدید فدراسیون والیبال نیز گفت: ظرف چند روز آینده وضع فدراسیون والیبال مشخص و سرپرست آن نیز معرفی خواهد شد.

پیش از این قلعه نویی از احتمال دیدار با امارات خبر داده بود و تاکید داشت تیم ایران باید پیش از مصاف با سوریه با تیمی شبیه به این حریف در تهران روبرو شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین