تبیان، دستیار زندگی
"شیخ احمد بن صقر القاسمی" رییس باشگاه الامارات در یك كنفرانس خبری كه با حضور "حسین كعبی" و "رضا عنایتی" برگزار شد، گفت: كعبی آخرین بازیكن خارجی است كه به باشگاه الامارات می‌پیوندد. "رضا عنایتی" مهاجم تیم استقلال تهران نیز هف...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جلسه معارفه حسین كعبی و رضا عنایتی در باشگاه الامارات


"شیخ احمد بن صقر القاسمی" رییس باشگاه الامارات در یك كنفرانس خبری كه با حضور "حسین كعبی" و "رضا عنایتی" برگزار شد، گفت: كعبی آخرین بازیكن خارجی است كه به باشگاه الامارات می‌پیوندد.

"رضا عنایتی" مهاجم تیم استقلال تهران نیز هفته گذشته با امضای قراردادی به تیم الامارات پیوسته بود.

القاسمی افزود: دو بازیكنان ارزشمند ایرانی، جزو بهترین خریدهای سال جاری این باشگاه محسوب می‌شوند، زیرا آنها شایستگی‌های فنی زیادی دارند كه در طول رقابت‌های سال جاری توانمندی‌های خود را به نمایش خواهند گذاشت.

وی از پیوستن این دو بازیكن ایرانی به باشگاه الامارات ابراز خوشنودی و از تمامی كسانی كه برای پیوستن آنها به این باشگاه تلاش كردند، تقدیر كرد.

القاسمی گفت: باشگاه الامارات به یك گلزن مثل عنایتی احتیاج داشت و به همین خاطر پس از بررسی‌های دقیق و كارشناسی با آقای گل لیگ فوتبال ایران قرارداد امضا كردیم.

وی افزود: سرمربی تیم الامارات برای رقابت‌های سال جاری درخواست دو مهاجم كرده بود كه با مشورت اعضای هیات مدیره، پذیرفت هافبك تیم ملی ایران نیز به جمع دیگر بازیكنان این تیم بپیوند.

"حسین كعبی" نیز در این كنفرانس خبری از پیوستن به تیم الامارات ابراز خشنودی كرد و گفت: در كنار عنایتی می‌توانم بازی‌های خوبی را انجام دهم.

وی در خصوص چگونگی پیوستنش به تیم الامارات افزود: به توصیه علی كریمی تصمیم گرفتم كه امسال را در یكی از تیم‌های اماراتی بازی كنم.

وی افزود: چند پیشنهاد از تیم‌های اروپایی داشتم، اما تشخیص دادم كه ابتدا در امارات بازی كنم و سپس به تیم‌های اروپایی بپیوندم.

"رضا عنایتی" نیز كه برای اولین بار است به عنوان لژیونر در خارج از كشور بازی خواهد كرد، اظهار امیدواری كرد كه با حضور كعبی و دیگر بازیكنان بتوانند تیم الامارات را به جایگاه مناسبی در جدول رده‌بندی لیگ امارات عربی متحده برسانند.

در رقابت‌های سال جاری فوتبال امارات عربی متحده، حسین كعبی با شماره ?13 و رضا عنایتی با شماره 11 برای تیم الامارات بازی خواهند كرد.