وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ن اجرای تئاترشهر است نمایش "از خاك تا افلاك" كار محمود فرهنگ پس از ? 36 ?اجرا و ? 19?هزار و ? 215?تماشاگر در تالار اصلی تئاترشهر همچنان در صدر جدول اجراهای پرمخاطب قرار دارد. "موسیو ابراهیم و گلهای قرآن" كار علیرضا كوشك جلال...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایش "از خاك تا افلاك" همچنان پرمخاطب‌ترین اجرای تئاترشهر است

نمایش "از خاك تا افلاك" كار محمود فرهنگ پس از ? 36 ?اجرا و ? 19?هزار و ? 215?تماشاگر در تالار اصلی تئاترشهر همچنان در صدر جدول اجراهای پرمخاطب قرار دارد.

"موسیو ابراهیم و گلهای قرآن" كار علیرضا كوشك جلالی با? 12 ?اجرا و هزار و ? 128 ?تماشاگر در سالن چهارسو، رتبه‌بعدی اجراهای پرمخاطب را دراختیار دارد.

به‌گزارش روز شنبه روابط عمومی تئاترشهر،"تولیدی عروس خانم" به كارگردانی سوسن رحیمی با ? 15?اجرا در سالن كوچك و ? 628 ?تماشاگر در رتبه بعدی اجراها قرار گرفته است.

نمایش‌های "همسایه‌ها" از داوود دانشور با ? 12 ?اجرا و ? 473 ?تماشاگر در تالار چهارسو ، "وزیرخان لنكران" كار بنفشه توانایی پس از ? 6 اجرا در تالارسایه ? 394 ?تماشاگر، "حریرسرخ صنوبر" از شكرخدا گودرزی پس از ? 4 ?اجرا درتالار قشقایی و ? 177 ?تماشاگر ، عناوین سایراجراهای پرمخاطب را تشكیل می دهد.

"بیوه‌های غمگین سالار جنگ" از هادی عامل پس از سه اجرا و ? ???تماشگر در تالار نو و "دالوس و ایكاروس" كار همایون غنی زاده پس از دو اجرا در تالار سایه و ? 28 ?تماشاگر عناوین دیگر نمایش‌های درحال اجرای تئاتر شهر هستند.

لینک:

 اکبرآقا آکتور سینما به کارگردانی اکبر عبدی 

 اکبر عبدی روی صحنه تئاتر می‌رود 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین