تبیان، دستیار زندگی
دور و برت را نگاه کن! چه قدر قوطی نوشابه و آب میوه هست. چه قدر بطری سبز و آبی... نگاه کن این زندگی مصرف گرا چه قدر زباله ایجاد می کند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دور ریختنی های هنری
دور ریختنی های هنری

دور و برت را نگاه کن! چه قدر قوطی نوشابه و آب میوه هست. چه قدر بطری سبز و آبی... نگاه کن این زندگی مصرف گرا چه قدر زباله ایجاد می کند.

هیچ فکر کرده ای این زباله ها می توانند اثر هنری شوند؟ چهارمین دوره جشنواره «بهترین ها از دور ریختنی ها» از 8 آبان آغاز می شود به گزارش دوچرخه، نرگس رسول زاده، مدیر اداره هنر اداره کل امور بانوان شهرداری تهران می گوید: «هدف از این جشنواره این است که شهروندان به مسئله بازیافت و کاربرد دور ریختنی ها بیشتر توجه کنند.»

او می گوید: «در مناطق 22 گانه تهران از کارگاه هایی به این منظور با حضور علاقه مندان و مربیان متخصص برگزار شده است؛ در هر منطقه چهار کارگاه در چهار جلسه. این جشنواره برای تمام گروه های سنی است و مربیان در این کارگاه ها تکنیک های این کار را آموزش داده اند.»

مدیر اداره هنر اداره کل امور بانوان شهرداری می گوید: «پنج نمایشگاه پهنه ای «بهترین ها از دور ریختنی ها» از 8 آبان ماه شروع به کار خواهند کرد.

نمایشگاه پهنه ای شمال غرب در فرهنگ سرای ابن سینا، نمایشگاه شمال شرق در باغ موزه آب، پهنه جنوب غرب در فرهنگ سرای بهمن و پهنه جنوب شرق در فرهنگ سرای خاوران برگزار می شود.»

رسول زاده می گوید: «بهترین آثار به دست آمده در هفته آخر آبان در نگارخانه برگ به نمایش در می آید.»

برای اطلاعات بیشتر با شماره 88912578 تماس بگیرید.

بخش کودک و نوجوان تبیان


منبع:دوچرخه

مطالب مرتبط:

«یاقوت بهشت»

باز هم یک مسابقه ی نقاشی

عروسک‌ها روز جهانی کودک را جشن می‌گیرند

نقل ضرب‌المثل‌‌های دینی و قرآنی در انیمیشن «عمو چارچی»

مجموعه 24 جلدی «داستان پیامبران» عازم فراكفورت شد

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.