سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو»، از تمام وبلاگنویسان برای حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه این خبرگزاری دعوت به عمل آورده و از آنان دعوت می كند با نوشتن حواشی،‌ یادداشت و یا خلق هر گونه اثر وبلاگی در این مسابقه شركت كنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقه «نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ»

وبلاگ

جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو»، از تمام وبلاگنویسان برای حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه این خبرگزاری دعوت به عمل آورده و از آنان دعوت می كند با نوشتن حواشی،‌ یادداشت و یا خلق هر گونه اثر وبلاگی در این مسابقه شركت كنند.

به گزارش روابط عمومی، جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو»، نمایشگاه مطبوعات به عنوان یك برنامه سالانه با حضور نمایندگان رسانه‌های مختلف از جمله مطبوعات و خبرگزاری‌ها در حال برگزاری است.

از آنجا كه بیشتر بازدیدكنندگان این نمایشگاه را اهالی رسانه و علاقه‌مندان به كار رسانه‌ای تشكیل داده و بخش عمده‌ای از آنها به انتشار نظرات و نوشته‌های خود در فضای مجازی از جمله شبكه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها اقدام می كنند، جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو» بر آن شد تا مسابقه وبلاگنوسی با عنوان «نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ» را طراحی و اجرا كند.

 

جرئیات مسابقه

جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو»، از تمام وبلاگنویسان جهت حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه این خبرگزاری دعوت به عمل می‌آورد و در كنار آن از تمامی علاقه‌مندان به وبلاگنویسی دعوت می كند تا یا نوشتن حواشی،‌ی ادداشت، و یا خلق هر گونه اثر وبلاگی در این مسابقه شركت كنند.

 

چگونگی شركت در مسابقه وبلاگ نویسی « نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ»

وبلاگ نویسان علاقه‌مند به شركت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به غرفه «خبرگزاری دانشجو» در نمایشگاه مطبوعات و یا ارسال نام وبلاگ و مشخصات خود شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس، به ایمیل 22k1388@gmail.com اقدام به ثبت نام وبلاگ خود كنند.

 

همه مطالب منعکس خواهد شد

لینک و تولیدات همه وبلاگ های شرکت کننده در مسابقه وبلاگنویسی «نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ»در جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو» به همراه لینک وبلاگ نویسنده اثر درج خواهد شد.

 

نحوه تعیین منتخبان

 

شركت‌كنندگان در مسابقه وبلاگنویسی « نمایشگاه مطبوعات از دریچه وبلاگ» طی جلسه‌ای كه بعد از اتمام ایام برگزاری این نمایشگاه برگزار خواهد شد،‌ اقدام به انتخاب آثار برتر از میان نوشته‌های خود می كنند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین