تبیان، دستیار زندگی
احضار مهاجم سابق استقلال تهران به هیات منصفه‌ی سازمان لیگ شكایت یك آژانس نقل وانتقالات از رضا عنایتی كه پیش از جام جهانی مطرح شده بود و به دلیل برخی از مسایل مسكوت ماند، با شكایت یك آژانس جدید وارد مرحله‌ی تازه‌ای شده است. ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شكایت در شكایت، بر سر انتقال رضا عنایتی؛

احضار مهاجم سابق استقلال تهران به هیات منصفه‌ی سازمان لیگ


شكایت یك آژانس نقل وانتقالات از رضا عنایتی كه پیش از جام جهانی مطرح شده بود و به دلیل برخی از مسایل مسكوت ماند، با شكایت یك آژانس جدید وارد مرحله‌ی تازه‌ای شده است.

یك آژانس نقل و انتقالات حدود یك ماه پیش، طی شكایتی از آقای‌گل فصل‌گذشته‌ی رقابت‌های لیگ برتر ادعا كردكه عنایتی بر خلاف توافقاتش به این آژانس عمل كرده است و بدون اطلاع مدیریت این آژانس با تیم‌های عربی وارد مذاكره شده است. اخیرا نیز آژانس دیگری كه سابقه‌ی طولانی در نقل‌و انتقال بازیكن دارد با اعلام شكایت جداگانه‌ایی بر علیه عنایتی تاكید كرده است كه این بازیكن بر این آژانس نیز بر خلاف تعهداتش عمل كرده است.

رضا عنایتی كه برای توضیح در خصوص این شكایت‌ها به هیات منصفه‌ی سازمان لیگ احضار شده است، باید روز دوشنبه نوزدهم تیر ماه در محل فدراسیون فوتبال به پاره‌ای از ابهامات در این خصوص پاسخ دهد.

همچنین به گفته‌ی شاه حسینی؛ رییس هیات منصفه‌ی سازمان لیگ، در طول هفته‌ی جاری به شكایت مانوسی‌فر از ایمان مبعلی نیز با دادخواستی مشابه رسیدگی خواهد كرد.