سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
روز گذشته در فایل فروش ویلایی‌های مسکونی در غرب تهران، یک خانه سی سال ساخت با مساحت 54 مترمربع زمین و بیست متر مربع زیربنا با عنوان ارزان‌ترین ویلا به بازار فروش عرضه شد؛ چراکه قیمت هر متر مربع آن یک‌میلیون تومان از سوی مالک پیشنهاد شد. البته سند این واحد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ارزان‌ترین ویلاهای پایتخت متری چند؟


جالب اینجاست كه اغلب نرخ‌های پیشنهادی واحدهای مسكونی ویلایی، بین دومیلیون و چهارصدهزار تومان تا سه‌میلیون تومان تعیین می‌شود.


یک ویلای مسکونی به مساحت یك‌صد متر مربع زمین و 164 متر مربع زیربنا در منطقه نیاوران واقع در کاشانک برای فروش به بازار عرضه شده است. ویلای مذکور 25 سال ساخت و دوبلکس است و قیمت هر متر مربع آن سه‌میلیون تومان پیشنهاد شده و مالک عنوان کرده که ارزش این ملک را برمبنای قیمت زمین تعیین کرده است.

علاوه براین در شرق تهران فروشنده‌ای، یک‌میلیون و 750 هزار تومان را قیمت هر متر خانه مسکونی 25 ساله خود با 58 متر مربع بنا و شصت متر مربع مساحت زمین، اعلام کرده است. طبق شواهد، این خانه در خیابان نارمک قرار دارد و همچنان قابل سکونت است و قیمت‌گذاری این ملک بر اساس ارزش زمین است.

روز گذشته در فایل فروش ویلایی‌های مسکونی در غرب تهران، یک خانه سی سال ساخت با مساحت 54 مترمربع زمین و بیست متر مربع زیربنا با عنوان ارزان‌ترین ویلا به بازار فروش عرضه شد

بررسی‌ها در بازار معاملات ویلاهای مسکونی در تهران، حاکی از این خبر است که فایل فروش ویلاهای مسکونی در اکثر مناطق تهران به جز جنوب، جنوب شرقی و جنوب غربی در اغلب بنگاه‌های مسکن قابل رؤیت است و اکثر این ویلاها بالای بیست سال، عمر دارند و تعداد محدودی از آنها بازسازی شده و به نقل از مالکان، بیشتر آنها قابل سکونت هستند.

ویلا

از طرف دیگر به دلیل اینکه اکثر این ویلاهای مسکونی از عمر یک ملک کلنگی برخوردار هستند، فروشنده‌ها قیمت فروش آنها را متناسب با قیمت زمین محاسبه می‌کنند نه یک ملک چند سال ساخت.

روز گذشته در فایل فروش ویلایی‌های مسکونی در غرب تهران، یک خانه سی سال ساخت با مساحت 54 مترمربع زمین و بیست متر مربع زیربنا با عنوان ارزان‌ترین ویلا به بازار فروش عرضه شد؛ چراکه قیمت هر متر مربع آن یک‌میلیون تومان از سوی مالک پیشنهاد شد. البته سند این واحد ویلایی قول‌نامه‌ای است.

همچنین در منطقه فرحزاد یک ویلای مسکونی که متراژ زمین یك‌صد متر مربع و متراژ بنا هفتاد متر مربع است، متری 950 هزار تومان قیمت گذاری شده است. این ملک 25 ساله و هنوز قابل سکونت است و مالک قیمت این ویلا را بر حسب قیمت زمین محاسبه کرده است. این ملک هم جزء ویلاهای ارزنده روز گذشته معرفی شده، چراکه سنددار است و قیمت آن هم منصفانه!

از سوی دیگر ویلای مسکونی دیگری در منطقه سعادت‌آباد در بلوار فرحزادی، متری 825 هزار تومان برای فروش، آماده واگذاری به خریدار است. ارزان بودن این ویلای مسکونی در سعادت آباد، مربوط به قول‌نامه‌ای بودن سند این ملک است. این ویلا از زمینی به مساحت 85 متر مربع و بنایی به متراژ 65 متر مربع برخوردار است.

جالب اینجاست كه اغلب نرخ‌های پیشنهادی واحدهای مسكونی ویلایی، بین دومیلیون و چهارصدهزار تومان تا سه‌میلیون تومان تعیین می‌شود.

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد


باشگاه كاربران تبیان ـ ارسالی از: pooyamaka

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین