سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیركل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص بن خرید مطبوعات ویژه دانش‌آموزان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عرضه بن خرید ویژه دانش‌آموزان در نمایشگاه مطبوعات

پدرام پاك‌آیین

مدیركل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص بن خرید مطبوعات ویژه دانش‌آموزان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها خبر داد.

به‌ گزارش روابط عمومی، پدرام پاك‌آیین با اعلام این خبر افزود: طبق هماهنگی‌های ایجاد شده میان آموزش و پرورش و معاونت مطبوعاتی، دانش‌آموزان مدارس می‌توانند به صورت دسته‌جمعی از نمایشگاه مطبوعات امسال بازدید كنند.

این مقام مسئول در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: مدیران مدارس می‌توانند با مراجعه به روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجام هماهنگی‌های لازم، دانش‌آموزان مدارس خود را برای بازدید به نمایشگاه مطبوعات بیاورند.

وی با اشاره به این‌كه مبلغ بن‌های اختصاص داده شده به دانش‌آموزان 50 هزار ریال است، گفت: دانش‌آموزان می‌توانند با در اختیار داشتن این بن‌ها، اشتراك مطبوعات و نشریات مورد نظر خود را دریافت كنند.

نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات از سه تا 10 آبان همه‌روزه از صبح تا ظهر پذیرای بازدیدهای دسته‌جمعی دانش‌آموزان مدارس در مقاطع راهنمایی و دبیرستان خواهد بود.

از سوی دیگر، رییس دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از عرضه بیش از 500 عنوان كتاب حوزه رسانه و علوم ارتباطات در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها خبر داد.

محمدمهدی انصاری دراین‌باره گفت: كتاب‌های یادشده در غرفه‌ای تحت عنوان كتب رسانه با تخفیف‌های 20 تا 30 درصدی ارائه می‌شود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین