تبیان، دستیار زندگی
مجموعه تلویزیونی "نرگس" که به کارگردانی سیروس مقدم در گروه فیلم و سریال شبکه سه تهیه شده، از 11 تیر روی آنتن این شبکه می‌رود. "نرگس" به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام تولید شده و در آن بازیگرانی چون حسن پورشیرازی، مهران...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مجموعه تلویزیونی "نرگس" در تلویزیون


مجموعه تلویزیونی "نرگس" که به کارگردانی سیروس مقدم در گروه فیلم و سریال شبکه سه تهیه شده، از 11 تیر روی آنتن این شبکه می‌رود.

"نرگس" به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام تولید شده و در آن بازیگرانی چون حسن پورشیرازی، مهرانه مهین ترابی، پوپک گلدره، عاطفه نوری، پوراندخت مهیمن، مهدی سلوکی، زهرا امیرابراهیمی، سپند امیرسلیمانی، زهره فکور صبور و علیرضا اشکان به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان این مجموعه درباره دختری به نام نرگس محتشم است که همراه مادر و خواهرش نسرین در خانه ای که عمویشان بعد از مرگ پدر به طور موقت در اختیار آنها گذاشته، زندگی می کنند. نگاه مختلف به زندگی، ایده آل ها، مشکلات خانه، کار کردن مادر و بیماری او مایه های اختلاف این دو خواهر است، اما آشنا شدن نسرین با بهروز، پسری از خانواده متمول، نرگس را مجبور به دخالت می کند. بهروز و نسرین با هر ترفندی سعی دارند تا خانواده ها را برای ازدواج شان متقاعد سازند.

افشین سنگ چاپ بازیگردان، مهری شیرازی طراح گریم، حسین غضنفری و سودابه سعیدنیا تدوینگر، مسعود بهبهانی نویسنده، امیر معقولی مدیر تصویربرداری، مرتضی اصلان زاده، احسان شفیعی پناه و علیرضا افخمی صدابرداران و اصلان مرتضایی مدیر تولید با پروژه "نرگس" همکاری داشتند.

همچنین فیلم سینمایی "ادیسون" محصول کشور آمریکا به کارگردانی دیوید جیبروک روز پنج شنبه هشتم تیر از شبکه سه سیما پخش می شود. در این فیلم بازیگرانی چون مورگان فریمن، کوین اسپیسی، جاستین تیمبرلیک و ال ال کول جی به ایفای نقش پرداخته اند. داستان این فیلم درباره خبرنگار جوانی بنام جاش است که به وجود فساد در یکی از سازمان های وابسته به پلیس پی می برد. او سعی می کند با جمع آوری مدارک لازم داستانی مستند درباره خلافکاری های پلیس نوشته و آن را در روزنامه ای که در آن کار می کند به چاپ برساند. در این بین نیروهای فاسد نیز دست بکار شده و اقدام به از بین بردن شهود و مدارک می کنند.

برنامه "کوله پشتی" در گروه اجتماعی شبکه سه سیما تهیه شده که از دهم تیر ماه از این شبکه پخش می شود. این برنامه قصد دارد به ترویج فرهنگ خودسازی، گسترش ایمان به خدا، گسترش فرهنگ انتظار در قالب بحث و گفتگو با میهمان برنامه و گزارش و نماهنگ های متناسب بپردازد. عوامل تهیه این برنامه عبارتند از تهیه کننده: علی زاهدی تاش، نویسنده: مهدی امینی، طراح دکور: پیمان قانع، مجری: فرزاد حسنی، گزارشگر: افشین حسینخانی، مدیر تولید: مهدی اکتایی، تصویربردار گزارش ها: داریوش کفایتی.

لینک :

گزارش تصویری از مراسم تشییع پیكرپوپك گلدره در میان دستان هنردوستان و هنرمندان

پوپك گلدره از میان ما رفت

پوپکگلدره پس از 8 ماه همچنان در بیمارستان

مرگ پایان كبوتر نیست