سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
كارلوس كی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با دیسیپلین خاصی روابط خود را با بازیكنان ملی تنظیم كرده است. این سرمربی پرتغالی كه شاید بشود گفت با اندكی فاصله بازیكنان را به سمت جلو هدایت می‌كند، گهگاه در گفت‌وگوهای جمعی و خصوصی تجربیات خود از سال‌ها كار با س
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کی روش از رونالدو می گوید


كارلوس كی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با دیسیپلین خاصی روابط خود را با بازیكنان ملی تنظیم كرده است. این سرمربی پرتغالی كه شاید بشود گفت با اندكی فاصله بازیكنان را به سمت جلو هدایت می‌كند، گهگاه در گفت‌وگوهای جمعی و خصوصی تجربیات خود از سال‌ها كار با ستارگان جهان را به بازیكنان انتقال می‌دهد.


کی روش-رونالدو

یكی از بحث‌هایی كه كی‌روش در خلال این چند وقت مطرح كرده است حرف‌هایی است كه درباره كریس رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال جهان به زبان آورده است. كی‌روش مربی كریس رونالدو در تیم ملی پرتغال و منچستریونایتد بوده و به خوبی با رفتار و ویژگی‌های كریس آشناست. كی‌روش در توصیف رونالدو قبل از هر چیز به این نكته اشاره می‌كند كه این بازیكن علاقه وحشتناك و دیوانه‌وار به تمرین كردن دارد.

 او گفته است:« شاید كریس رونالدو از لحاظ استعداد در حد لیونل مسی نباشد اما او در ذهن خود بدون تردید خود را بهترین بازیكن جهان می‌پندارد و فاصله خود را با مسی با تمرین كردن كاهش داده و حالا حتی در مواقعی بهتر از اوست. چیزی كه تنها و تنها با تمرین و تمرین و كار شدید به دست آمده است.»

كی‌روش در این جلسه از روزهایی یاد كرده كه كریس رونالدو با او در منچستریونایتد به تمرین انفرادی می‌پرداخت. او می‌گوید:« كریس صبح زودتر از همه در تمرین حاضر بود و در پایان تمرین مرا نگه می‌داشت و یكی، دو ساعت روی ضربات كاشته تمرین می‌كرد. آنقدر كه من خسته می‌شدم و وادارش می‌كردم برای ظهر به من ناهار بدهد.»

بخش ورزشی تبیان


منبع: گل

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین