سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مریم هاشمی دارنده مدال طلای ووشو قهرمانی جهان كه مدال خود را به مقام معظم رهبری تقدیم کرد گفت: لحظه‌ی اهدای مدال، زیباترین لحظه زندگی‌ام بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدال طلا تقدیم رهبر عزیزم


مریم هاشمی" دارنده مدال طلای ووشو قهرمانی جهان كه مدال خود را به مقام معظم رهبری تقدیم کرد گفت: لحظه‌ی اهدای مدال، زیباترین لحظه زندگی‌ام بود.

دراین دیدار كه ظهر روز سه شنبه 26 مهر درحسینیه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کرمانشاه برگزار شد، مریم هاشمی ملی پوش وزن 65- كیلو گرم بانوان ایران به صورت رودررو با رهبر فرزانه انقلاب دیدار و مدال طلای خود را خدمت ولی امر مسلمین جهان تقدیم کرد.

ووشو بانوان-رهبر-مریم هاشمی

قهرمان ووشوی جهان در این باره گفت: زیباترین لحظه زندگیم تقدیم مدال طلای رقابتهای جهانی ترکیه به رهبر عزیزم بود. خوشحالی واقعی من زمانی بود که گرانبهاترین دارایی‌ام را که با سختی‌ها و مشقت‌های زیادی به دست آورده بودم با تمام وجود به رهبر عزیزم هدیه دادم.

وی افزود: شهر کرمانشاه بعد از سالها میزبان مقام معظم رهبری شد و من در زمان حضور در رقابتهای جهانی سعادت استقبال از ایشان را نداشتم و لحظه‌ای که مدال طلای جهانی را که اولین مدال‌ام بعد از 3 سال حضور مداوم و حرفه‌ای در رشته ووشو بود به ایشان هدیه دادم، خوشحالی واقعی را احساس کردم.

هاشمی در مورد لحظه اهدای مدالش به رهبر معظم انقلاب ادامه داد: قدردانی رهبر گرانقدر مسلمین جهان در لحظه دریافت مدال، برای من ارزش صدها مدال طلای جهانی و آسیایی را داشت و من با تمام وجود این لحظه را برای همیشه در خاطراتم حک خواهم کرد چرا که طلایی که سالها برایش زحمت کشیدم را با تمام وجود به رهبر فرزانه‌ام تقدیم کردم.

هاشمی در مورد داشتن حجاب در مسابقات جهانی و تاثیر آن بر روی دیگر ورزشكاران گفت: با حجابی كه در این رقابتها داشتیم و نمایندگان دیگر كشورها هم كه این شرایط را می‌دیدند آنها هم تمایل پیدا كردند كه از این پوشش استفاده كنند. به طور مثال ورزشكاران مصر و تركیه كه شاید حجاب برایشان اهمیت نداشت یا اینگونه به‌آن نگاه نمی‌كردند وقتی دیدند كه بانوان ایران براحتی با پوشش اسلامی قهرمان شدند خواستند كه لباسهای ما را ببینند و امتحان كنند كه چطور است.

همچنین متن كامل صحبت‌های"مریم هاشمی" در محضر رهبر معظم انقلاب به شرح ذیل است:

" بسم الله الرحمن الرحیم

رهبر فرزانه انقلاب، امام عاشقان

اینجانب به عنوان یک بسیجی حامی ولایت به عنوان زبان خیل عظیم ورزشکاران عاشق ولایت، حامل پیامهای اشتیاق و التهاب ورزشکاران کشور برای زیارت و دستبوسی هستم که امید است حضرتعالی فرصتی عنایت فرمایید تا به زودی دست‌اندرکاران ورزش کشور به همراه قهرمانان و پیشکسوتان شرف یاب و دست بوس حضورتان گردند.

به ویژه اینکه با حرکت مثبت تشکیل وزارت ورزش و جوانان امیدهای زیادی برای رشد و درخشش چند برابر ورزش ایران به وجود آمده که البته بدون حمایت و عنایت ویژه آن امام عالیقدر راه به جای نخواهد برد.

این نهال نوپا قطعا به برکت توجه حضرتعالی نیاز دارد تا درختی تنومند شود.

حضور شما عارضم، سطح مسابقات بسیار بالا بود ولی وقتی فهمیدم حضرتعالی پس از 23 سال به کرمانشاه تشریف آورده‌اید و فیلم استقبال مردم را از رهبر فرزانه خود دیدم بسیار حسرت خوردم که در کرمانشاه نبودم ولی حضور شما باعث شد که تمام وجودم انرژی شود و با تلاش مضاعف‌تری در مسابقات حضور یابم و از اینکه به عنوان سفیر ایران با حجاب اسلامی در مسابقات حضور پیدا کردم و نماینده دختران ایران زمین بودم بسیار خوشحال بودم و به خودم می‌بالیدم و الحمدالله به یمن قدوم مبارک حضرتعالی موفق شدم مدال طلای این مسابقات را به دست آورم و از همانجا آن را تقدیم به محضر مبارکتان کردم.

ضمنا این مدال اولین مدال طلای جهانی بانوان استان در ورزش و دومین مدال طلای جهانی استان در تاریخ ورزش استان کرمانشاه است.

فیلم استقبال مردم را از رهبر فرزانه خود دیدم بسیار حسرت خوردم که در کرمانشاه نبودم ولی حضور شما باعث شد که تمام وجودم انرژی شود و با تلاش مضاعف‌تری در مسابقات حضور یابم و از اینکه به عنوان سفیر ایران با حجاب اسلامی در مسابقات حضور پیدا کردم و نماینده دختران ایران زمین بودم بسیار خوشحال بودم

رهبر عزیز و فرزانه

اگر چه زحمات مجموعه ورزش فدراسیون ووشو و هیات ووشو استان کرمانشاه در کسب موفقیت‌های اخیر به شدت موثر بوده اما کاستی‌هایی نیز وجود دارد که در صورت رفع، بازدهی و درخشش ووشوکاران این مرز و بوم را در میادین بزرگ چند برابر خواهد کرد.

به عنوان مثال بنده و قهرمانانی نظیر من با کمترین امکانات تخصصی و سخت افزاری تمرین می‌کنیم که امید است با دستور حضرتعالی نسبت به تخصیص یک باب خانه ووشو با امکانات و ابزار لازم دغدغه ووشوکاران این استان مرتفع گردد تا بتوانند بیش از پیش در میادین بین المللی پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار در آورند.

حضرت آقا سخن پایانی‌ام دعای خیر، آرزوی طول عمر و تندرستی شما و وصل این انقلاب به ظهور ولی عصر عج الله تعالی شریف است."

بخش ورزشی تبیان


منبع : ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین