سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسئولان باشگاه پرسپولیس به طور جدی در فكر ایجاد تغییر در كادرفنی هستند و به نظر می‌رسد حمید استیلی دیر یا زود از این تیم بركنار خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دنیزلی به پرسپولیس نزدیک شد


مسئولان باشگاه پرسپولیس به طور جدی در فكر ایجاد تغییر در كادرفنی هستند و به نظر می‌رسد حمید استیلی دیر یا زود از این تیم بركنار خواهد شد.


مصطفی دنیزلی: جام قهرمانی را به خانه می‌آوریم

هر چند پرسپولیسی‌ها از جمله علی پروین در این شرایط حساس تا حدودی از استیلی حمایت كرده‌اند ولی این مربی روی لبه تیغ قرار دارد و موضوع مهم این است كه محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس اعلام كرده كه از عملكرد سرمربی تیمش راضی نیست و هر لحظه امكان دارد تصمیمات غیرمنتظره بگیرد.

 رویانیان در مصاحبه‌ای كه روز گذشته انجام داد با صراحت اعلام كرد كه حتی روی جانشین‌های استیلی هم فكر كرده و برای مذاكره با آنها برنامه دارد.

در حال حاضر مصطفی دنیزلی جدی‌ ترین گزینه پرسپولیس برای جانشینی استیلی است. از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد كه تمامی اعضای هیئت مدیره موافق حضور این مربی هستند و فقط این علی پروین است كه به دلیل محدود شدن اختیارات فنی‌اش حاضر نیست فعلا مربی خارجی به پرسپولیس بیاید. مسئولان باشگاه پرسپولیس روز گذشته به صورت تلفنی با مصطفی دنیزلی مذاكره كرده‌اند و این یك خبر مهم در مورد تیمی است كه این روزها پرحاشیه‌ترین تیم لیگ برتر لقب گرفته است. پرسپولیسی‌ها دیروز از طریق سفارت تركیه در ایران دنیزلی را پیدا كردند و در نهایت مذاكرات ابتدایی را با این مربی انجام دادند.

 دنیزلی اما پاسخ روشنی به مسئولان پرسپولیس نداد. او خطاب به آنها گفت:« من به طور دقیق از وضعیت تیم شما اطلاعی ندارم در ضمن شرایط من نسبت به گذشته تغییر كرده است. فعلا باید فكر كنم تا بتوانم در مورد مذاكره كردن به نتیجه برسم.»

در حال حاضر مصطفی دنیزلی جدی‌ترین گزینه پرسپولیس برای جانشینی استیلی است. از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد كه تمامی اعضای هیئت مدیره موافق حضور این مربی هستند و فقط این علی پروین است كه به دلیل محدود شدن اختیارات فنی‌اش حاضر نیست فعلا مربی خارجی به پرسپولیس بیاید

 دنیزلی بعد از صحبتی كه با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشت، تماسی هم با دو نفر از دوستانش در ایران گرفت تا پیگیر اوضاع پرسپولیس باشد. شاید در حال حاضر بازگشت آقامصطفی به جمع سرخپوشان آرزوی هواداران پرسپولیس باشد ولی باید دید آیا دنیزلی راضی به بازگشت خواهد شد یا در نهایت جواب منفی خواهد داد؟ گویا فعلا باید منتظر بازی با نفت تهران باشیم و بعد از این بازی شاید اتفاقات جدیدی بیفتد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: گل

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین