سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ملی پوشان فوتسال ایران دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل را با برتری قاطع مقابل آمریکا پشت سر گذاشتند و مقتدرانه صدرنشین گروه C این مسابقات شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تیم‌ملی‌ایران آمریکا را تحقیر کرد


 صعود با شکست آمریکا ملی پوشان فوتسال ایران دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل را با برتری قاطع مقابل آمریکا پشت سر گذاشتند و مقتدرانه صدرنشین گروه C این مسابقات شدند.

فوتسال-ایران و آمریکا

 تیم ملی فوتسال کشورمان بامداد سه شنبه به وقت ایران دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات فوتبال جایزه بزرگ برزیل را مقابل تیم ملی آمریکا برگزار کرد.

 

شاگردان علی صانعی در این بازی که در سالن "آره‌نا آمادئو تکسیرا" شهر مانائوس برگزار شد، برتری 8 بر صفر را از آن خود کردند و با 6 امتیاز صدرنشین گروه C مسابقات شدند.

 

برای تیم ملی فوتسال کشورمان در این بازی محمد کشاورز، علی اصغر حسن‌زاده و حسین طیبی (هر کدام 2 گل) و وحید شمسایی و جواد اصغری مقدم (هر کدام یک گل) به ثمر رساندند.

 

فوتسال-ایران و آمریکا

ملی پوشان فوتسال ایران دیدار مقابل آمریکا را با ترکیب مصطفی نظری، احمد اسماعیل پور، محمد کشاورز، علی اصغر حسن‌زاده و وحید شمسایی آغاز کردند.

با این نتیجه و با توجه به تساوی 2 بر 2 تیم‌های بلژیک و اروگوئه تیم ملی فوتسال کشورمان با 6 امتیاز صدرنشین گروه C مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل شد و صعود خود به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات را قطعی کرد.

 

تیم ملی فوتسال ایران آخرین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت‌ها را امروز مقابل تیم اروگوئه برگزار می کند. پیروزی و یا تساوی در این مسابقه موجب صدرنشینی ملی پوشان فوتسال ایران در گروه C رقابت‌های فوتسال جایزه بزرگ برزیل خواهد شد.

بخش ورزشی تبیان

 


منبع :مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین