تبیان، دستیار زندگی
کاربران برتر شهریور ماه چه کسانی هستند؟
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کاربران برتر شهریور ماه چه کسانی هستند؟

باشگاه كاربران: اگر یادتان باشد، قرار گذاشتیم تا پایان امسال و در هر ماه فعال‌ترین كاربران بخش ثبت مطالب روزانه را معرفی كنیم. خوب این هم اولین برندگان قرارمان.

البته نباید از این نكته غافل شد كه كاربران زیادی از مخاطبان تبیان، در بخش ثبت مطلب فعال هستند و این جای تشكر و قدردانی از همه عزیزان كاربر را دارد. تا جایی كه در برخی موراد داوران ما را در تصمیم‌گیری، به فكر وامی‌داشت و آنها را به شك و شبهه می‌انداخت!

با این حال، جمع‌بندی‌‌های ما، نتیجه داد و كاربران برتر شهریور ماه را، دو کاربر گرامی با نام های مستعار simin-bala و SEMANE به عنوان برندگان این بخش برگزید.

این دوستان گرامی، فعالیت‌های بسیار چشمگیری در این بخش داشته‌اند و ما به نوبه خود ضمن تبریك به آنها و آرزوی موفقیت در همه عرصه‌های زندگی‌شان، از شما دوستان عزیز نیز دعوت می‌كنیم تا هم ‌ مطالب ثبت‌شده این دوستان عزیز را مطالعه كنید و هم فعالیت خود را در ثبت مطالب روزانه گسترش دهید. امیدواریم همچنان از حضور ایشان و سایر دوستان تبیانی بهره‌مند باشیم. ضمنا كارت هدیه‌های سی‌هزار تومانی را هم فراموش نكنید كه در انتظار كاربران فعال هستند!!

باشگاه کاربران تبیان


برای ورود به جمع ثبت مطلبی ها اینجا کلیک کنید.

برای ثبت مطلب اینجا کلیک کنید

رقابتی جذاب در ثبت مطالب اعضا

برای دیدن اخبار مربوط به ثبت مطالب اینجا کلیک کنید

برای دیدن مطالب مدیر ثبت مطالب اینجا کلیک کنید

در صورتی که بخواهید با مشاوره ثبت مطالب تماس بگیرید اینجا کلیک کنید

کاربران ثبت مطالب و شبکه اجتماعی