تبیان، دستیار زندگی
اما امسال در شلوغترین زمان فعالیت نمایشگاه دیده می‌شد که بخش وبلاگ‌ها تعطیل است و این قسمت با کمترین پردازش محیطی و جذابیت بصری، با چند صندلی، راه را برای بازدیدکنندگان بسته است!..
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چند حاشیه از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

نمایشگاه رسانه های دیجیتال

اما امسال در شلوغترین زمان فعالیت نمایشگاه دیده می‌شد که بخش وبلاگ‌ها تعطیل است و این قسمت با کمترین پردازش محیطی و جذابیت بصری، با چند صندلی، راه را برای بازدیدکنندگان بسته است!..

به گزارش روابط عمومی، نمایشگاه رسانه های دیجیتال هر ساله در فصل پاییز در حالی به روی بازدیدکنندگان گشوده می‌شود که نقاط ضعف و قوت زیادی را در خود دارد.

این نمایشگاه کم سن و سال امسال هم در حال برگزاری است و مشاهدات خبرنگار ما از این نمایشگاه 3 حاشیه را از این نمایشگاه برای مخاطبان آماده کرده است:

1- یکی از مهمترین بخشهای نمایشگاه که هر ساله مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب می‌کند، بخش سایت ها و وبلاگ های خبری و اطلاع‌رسانی است. در اولین دوره برگزاری این نمایشگاه، این پایگاه‌ها حضور پررنگی داشتند و همین حضور، باعث می‌شد که مخاطبین هم برای بازدید از نمایشگاه، انگیزه بیشتری داشته باشند.

در این میان وبلاگ‌های شخصی هم از جایگاه خوبی برخوردار بودند. برخی اشخاص خوش ذوق با معرفی وبلاگشان در این نمایشگاه، پای مخاطبان وبلاگی‌شان را به شبستان مصلی باز می‌کردند.

اما امسال در شلوغترین زمان فعالیت نمایشگاه و دقایقی قبل از اذان مغرب دیده می‌شد که بخش وبلاگ‌ها تعطیل است و این قسمت با کمترین پردازش محیطی و جذابیت بصری، با چند صندلی، راه را برای بازدیدکنندگان بسته است!...

2- شاید تعجیل در آماده‌سازی غرفه‌ها باعث شده بود که تابلوی باقی مانده از نمایشگاه نیروی انتظامی،‌ بر سر در غرفه سازمان دانش‌آموزی به چشم بخورد. اما این تابلو برعکس بود که هم شأن غرفه سازمان را پایین می‌آورد و هم شائبه اهانت به پلیس را به ذهن می‌آورد.

3- از برنامه‌های ثابت نمایشگاه‌ها در مصلای تهران، برگزاری نماز جماعت در ظهر و مغرب است. اقدام شایسته‌ای که با شکوه خاصی برگزار می‌شود اما نکته مغفول مانده در آن محدودیت زمانی نمازگزاران است.

شرکت‌کنندگان در نماز جماعت، یا بازدیدکننده‌اند یا غرفه‌دار که هر دوشان با محدودیت زمانی مواجهند، لذا به نظر می‌رسد عدم انجام مستحبات و تعقیبات نماز می‌تواند تعداد بیشتری از حاضرین را به فضای نمازخانه شبستان راهنمایی کند.

تنظیم: هومن بهلولی