تبیان، دستیار زندگی
شهید دیجیتالی یکی از فعالان سایبری بیداری اسلامی است. او ساکن انگلستان است و به دعوت مسئولان بخش بین الملل پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال به ایران آمده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور شهید دیجیتالی در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

دیجیتال

'شهید دیجیتالی' یکی از فعالان سایبری بیداری اسلامی است. او ساکن انگلستان است و به دعوت مسئولان بخش بین الملل پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال به ایران آمده است.

"شهید دیجیتالی" نام مستعاری است که تا کنون در فیس بوک و تویتر، ارتش سایبری تشکیل داده است.

این جوان فعال فرهنگی که مایل نبود نامش برده شود گفت: از دو راه اسلام را شناختم، یکی امام خمینی(ره) و دیگری حزب الله لبنان.

او افزود: گروه ما در خط امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری فعالیت می کند و به دلیل حمایت هایم از گروه های مقاومت فلسطینی، اسرائیلی ها سایت هایم را چندین بار هک کرده اند.

او در این نمایشگاه با چهل وبلاگ نویس کشورهای خارجی تبادل نظر کرده است. همچنین، در نشست هایی با عناوین "امپراطوری مجازی امریکا" و "اسلام هراسی" و "جنگ مجازی بر ضد اسرائیل" شرکت کرده و سخنرانی داشته است.

وی استقبال بازدیدکنندگان ایرانی از این نمایشگاه را بی نظیر توصیف کرد و افزود: مردم کشورهای اروپایی و امریکایی با توجه به سیاست های کینه توزانه سیاست مداران خود، فکر می کنند که ایران و کشورهای اسلامی عقب افتاده هستند؛ ولی با انعکاس این نمایشگاه در سطح بین الملل، جهانیان با دستاوردها و تولیدات دیجیتالی ایران آشنا می شوند.

تنظیم: هومن بهلولی