تبیان، دستیار زندگی
آنالیز بازیهای روز دهم و یازدهم جام جهانی در اولین بازی از روز دهم دو تیم کرواسی و ژاپن به مصاف هم رفتند که دو تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند تا همچنان روزنه های امید خود را در روز آخر جستجو کنند و آن...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
آنالیز بازیهای روز دهم و یازدهم جام جهانی

آنالیز بازیهای روز دهم و یازدهم جام جهانی


در اولین بازی از روز دهم دو تیم کرواسی و ژاپن به مصاف هم رفتند که دو تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند تا همچنان روزنه های امید خود را در روز آخر جستجو کنند و آنالیز بازی را در بالا مشاهده می کنید .

ژاپن 0

کرواسی 0

ترکیب اصلی دو تیم

ژاپن: کاواگوچی، کاجی، میاموتو، ناکازاوا، سانتوس، اوگاساوارا، ناکاتا، فوکونیشی (ایناموتو 46)، ناکامورا، تاکاهارا (اوگورو 85)، یاناگیساوا (تامادا 61)

کرواسی: پلتیکوزا، شیمیچ، کوواچ، شیمیونیچ، سرنا (بوسنیاک 87)، تودور (اولیچ 70)، کوواچ، بابیچ، کرانچار (مودریچ 78)، کلاسنیچ، پرشو

در دومین بازی از روزدهم دو تیم برزیل و استرالیا به مصاف هم رفتند که تیم برزیل در پایان موفق شد با نتیجه 2 بر صفر تیم استرالیا را از پیش رو بردارد تا صعود خود به مرحله بعدی را قطعی کرده باشد و آنالیز بازی در بالا آمده است .

برزیل 2

آدریانو 41 ، فری 89

استرالیا 0

تركیب اصلی دو تیم

برزیل: دیدا، كافو، لوسیو، خوان، روبرتو كارلوس، امرسون (گیلبرتو سیلوا 72)، زی روبرتو، كاكا، رونالدینیو، رونالدو (روبینیو 72)، آدریانو (فرد 89)

استرالیا: شوارتزر، امرتون، مور، نیل، پوپوویچ (برشیانو 41)، چیپرفیلد، استریوفسكی، گرلا، كولینا (آلویسی 69)، ویدوكا، كاهیل (كیول 56)

اما در سومین و آخرین بازی از روزدهم مسابقات دو تیم کره و فرانسه به مصاف هم رفتند که تیم کره در یک بازی زیبا موفق شد با نتیجه یک بر یک تیم فرانسه را متوقف کند تا با چهار امتیاز بخت اول صعو به مرحله بعد باشد .

فرانسه یك

تیری آنری (9)

كره جنوبی یك

پارك جی سونگ (81)

كارت زرد:

آبیدال (79)، زیدان (85) برای فرانسه

لی (11)، كیم (29) برای كره جنوبی

تعویض‌ها:

فرانسه:

ویلتورد .... رایبری (60)

مالورا.... دی‌هوراسو (88)

زیدان..... ترزه‌گه(91)

كره جنوبی:

لی اول.......سئول (46)

لی‌هو.... كیم (69)

لی چونگ سو..... آن (72)

اما در اولین بازی از روز یازدهم دو تیم سوییس و توگو به مصاف هم رفتند که تیم سوییس موفق شد در پایان با نتیجه 2 بر صفر تیم توگو را از پیش رو بردارد تا همچنان به فکر صعود به مرحله بعد باشد و آنالیز بازی را در بالا مشاهده می کنید .

سوییس 2

الكساندر فری (16)، ترنكیلو بارنتا (88)

توگو صفر

كارت زرد:

سالی‌فو (45)، آدبایول (47)، رومآئو (53) برای توگو

فوگل (92) برای سوییس

در دومین بازی از روز یازدهم دو تیم اوکراین و عربستان به مصاف هم رفتند که تیم اوکراین موفق شد در یک بازی زیبا با 4 گل تیم عربستان را از پیش رو بردارد تا امید بیشتری در روز آخر داشته باشد . آنالیز بازی در بالا از حضور گرامی شما می گذرد .

اوكراین 4

روسول(4)، ربرف (36)، شوچنكو (46)، كالینچنكو (84)

عربستان صفر

كارت زرد:

دوخی (41)، الغمدی (57)، كریری (73) برای عربستان

نسماچنی (22)، كالینچنكو (77) برای اوكراین

و بالاخره در سومین بازی از روز یازدهم دو تیم تونس و اسپانیا در مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان تیم اسپانیا موفق شد با نتیجه 3بر یک تیم تونس را از پیش رو بردارد تا صعو خود به مرحله بعدی را قطعی کرده باشد .آنالیز بازی در بالا امده است .

اسپانیا 3:

رائول گنسالس (71)، فرناندو تورس (76 - 90 پنالتی)

تونس یك:

مناری (12)

كارت زرد:

پویول (30)، فابرگاس (89) برای اسپانیا

آیاری (32)، طرابلوسی (40)، جیدی (79)، گمامدیا (80)، جزیری (85)، مناری (90) برای تونس