وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
واكنش خواننده ی سرود جام‌جهانی، به یك مجموعه ی طنز تلویزیونی اگر تا كنون اطلاع‌رسانی شفافی پیرامون سرود جام‌جهانی انجام نشده و همین به حرف و حدیث ها و انتقادات دامن زده ، مسوولیت آن به فدراسیون فوتبال باز می‌گردد. امیر تاجی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

واكنش خواننده ی سرود جام‌جهانی

به یك مجموعه ی طنز تلویزیونی


  

واكنش خواننده ی سرود جام‌جهانی، به یك مجموعه ی طنز تلویزیونی

اگر تا كنون اطلاع‌رسانی شفافی پیرامون سرود جام‌جهانی انجام نشده و همین به حرف و حدیث ها و انتقادات دامن زده ، مسوولیت آن به فدراسیون فوتبال باز می‌گردد.

امیر تاجیك خواننده سرود جام‌جهانی در اشاره به مسایل مطرح شده پیرامون خوانندگان جام‌جهانی در سریال طنز تلویزیونی « زندگی به شرط خنده» طی چند شب گذشته اظهار داشت: در چنین فضایی نیز مخاطبان و یا برنامه‌های تلویزیونی نیز این حق را دارند كه به این سرود انتقاد كنند.

«روز گذشته نیز برخی مسوولان ورزشی به واکنش و اظهار نظر در اینباره پرداخته اند از جمله فدراسیون فوتبال که با اعلام استقبال از انتقادهای مطرح شده ، این مجموعه تلویزیونی را یار دوازدهم تیم ملی خوانده است ! ».

این خواننده افزود: در عین حال سرود جام‌جهانی به فیفا ارایه شده، بنابراین برای انتقادهای گوناگونی نیز كه در این زمینه انجام شده و می‌شود دیگر دیر شده است.

تاجیك گفت: من برای جام‌جهانی دو قطعه خواندم كه یكی از این قطعات با ترانه‌ای از علی معلم از رسانه‌ها پخش شده وعلاوه بر آن كار دیگری نیز در دست دارم كه آن نیز در فضای موسیقی پاپ است.

وی همچنین یادآور شد: معاونت فرهنگی فدراسیون فوتبال در یك برنامه تلویزیونی انتخاب من به عنوان خواننده سرود جام‌جهانی را با نظرخواهی از اهالی موسیقی عنوان كرده است.

لینک:

 گزارشی از پشت صحنه‌ی «زندگی به شرط خنده» 

 زندگی به شرط خنده 

 زندگی به شرط خنده 

 روند تغییر نام سریال‌ها تا كی؟! 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین