تبیان، دستیار زندگی
20 دقیقه اول به خواب رفته بودیم سرمربی تیم ملی فوتبال از عملکرد ملی پوشان کشورمان و نتیجه دیدار با بوسنی ابراز رضایت کرد . به گزارش خبرگزاری"مهر" برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با سایت فدراسیون فوت...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایوانکوویچ : گلهای ایران بدرقه تیم ملی را کامل کرد

20 دقیقه اول به خواب رفته بودیم


سرمربی تیم ملی فوتبال از عملکرد ملی پوشان کشورمان و نتیجه دیدار با بوسنی ابراز رضایت کرد .

به گزارش خبرگزاری"مهر" برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال درباره بازی دو تیم ایران و بوسنی اظهار داشت : 20 دقیقه آغازبازی تذکرخوبی برای ما و بازیکنان بود و برخلاف دیداربا کرواسی که در وقت های تلف شده نتیجه پیروزی را ازدست دادیم ، این دیدار تجربه خوبی بود تا بازی را ازدقیقه اول محکم و با برنامه آغاز کنیم .

وی اضافه کرد : در 20 دقیقه ابتدایی خستگی درتیم ما دیده می‌شد و انگاربه خواب رفته بودیم تا اینکه در ادامه بازی احیا شدیم و حرکت تیمی خود را آغاز کردیم. خوشحالم که توانایی واقعی تیم ما به نمایش گذاشته شد و تا قبل از پایان نیمه اول توانستیم علاوه برجبران دو گلی که دریافت کرده بودیم گل برتری را نیز به ثمر برساندیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد عدم استفاده ازعلی کریمی گفت : نمی‌خواستم در مورد او ریسک کنم و با مصدومیتی که وی با آن روبرو بود فشار مضاعفی به پایش وارد شود . کریمی یکی از مهره های کلیدی من درجام جهانی خواهد بود و به همین خاطر او را سرحال و آماده می خواهم .

برانکوهمچنین در مورد وضعیت مصدومیت مهدوی کیا و زندی اظهار داشت : با مراقبتهای پزشکی صورت گرفته بر روی مهدوی کیا و زندی آنها نیز برای مسابقات جام جهانی کاملا آماده خواهند شد.

وی از روند رو به رشد وحید هاشمیان نیز ابرازخرسندی کرد و گفت : او بازی به بازی بهترمی شود و مصدومیتش کاملا برطرف شده است.

سرمربی تیم ملی کشورمان در پایان از اینکه تیم ملی یک بازی جذاب و پرگل را برای بدرقه و خداحافظی خوب خود به نمایش گذاشت ابرازخوشحالی کرد و از همه مردم کشورمان به خاطرحمایت هایشان از تیم ملی تشکرو قدردانی نمود .