تبیان، دستیار زندگی
فیلم سینمایی کپی برابر اصل به کارگردانی عباس کیارستمی با حضور ژولیت بینوش در ایران اکران می‌شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

"کپی برابر اصل" در ایران


فیلم سینمایی "کپی برابر اصل" به کارگردانی عباس کیارستمی با حضور ژولیت بینوش در ایران اکران می‌شود.

کپی برابر اصل با حضور ژولیت بینوش در ایران اکران می‌شود

رامین رحیمی مدیر پخش موسسه فیلمسازان مستقل گفت: فیلم سینمایی "شیرین" به کارگردانی عباس کیارستمی بدون هیچ ممیزی پروانه نمایش گرفته و فیلم هفته چهارم مهرماه در گروه سینمای آزاد و در سینماهای ممتاز روی پرده می‌رود.

وی ادامه داد: فیلم "شیرین" به صورت دیجیتال روی پرده می‌رود، ضمن اینکه پوسترهای آن چاپ شده و مواد تبلیغی و نریشن فیلم با صدای منوچهر اسماعیلی آماده شده است.

رحیمی گفت: برای اکران فیلم سینمایی "کپی برابر اصل" قرارداد با شرکت mk2 پخش‌کننده جهانی فیلم بسته شده و حقوق فیلم برای 10 سال نمایش در ایران خریداری شده است، فیلم بعد از اکران عمومی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود، نسخه HD و 35 میلیمتری فیلم به ایران آمده و برای نمایش مشکلی وجود ندارد،

چند اصلاحیه محدود باید روی فیلم انجام شود آقای کیارستمی در این باره موافقت کرده و  "کپی برابر اصل" با دریافت پروانه نمایش پس از "شیرین" که اکران آن یک ماه طول می‌کشد روی پرده می‌رود. در افتتاحیه این فیلم ژولیت بینوش بازیگر اصلی زن و ژان کلود کاریر به ایران می‌آیند.

وی درباره پروانه نمایش این فیلم گفت: چند اصلاحیه محدود باید روی فیلم انجام شود آقای کیارستمی در این باره موافقت کرده و  "کپی برابر اصل" با دریافت پروانه نمایش پس از "شیرین" که اکران آن یک ماه طول می‌کشد روی پرده می‌رود. در افتتاحیه این فیلم ژولیت بینوش بازیگر اصلی زن و ژان کلود کاریر به ایران می‌آیند.

بخش سینما و تلویزیون تبیان


منبع:مهر