تبیان، دستیار زندگی
کاشتند " گل سرخ آبی رویید تیم فوتبال پرسپولیس ایران با یک گل از سد الطلبه عراق گذشت . نیمه اول این دیدار با نتیجه صفر بر صفربه پایان رسید. دردقیقه 59 بازی، روی یک دفع ناقص توپ و ضربه برگردان انصاریان، یحیی گل محمدی مدا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

" پرسپولیس واستقلال ،گل کاشتند "

گل سرخ آبی رویید

تیم فوتبال پرسپولیس ایران با یک گل از سد الطلبه عراق گذشت . نیمه اول این دیدار با نتیجه صفر بر صفربه پایان رسید. دردقیقه 59 بازی، روی یک دفع ناقص توپ و ضربه برگردان انصاریان، یحیی گل محمدی مدافع پیش تاخته این تیم با ضربه سر به زیبایی، گل پیروزی بخش تیم خود را به ثمر رساند. پس از این گل، حملات دو تیم برای گشودن دروازه ها بی ثمر ماند تا پرسپولیس با این پیروزی و تفاضل گل کمتر نسبت به پاختاکوردر مکان دوم جدول رده بندی این گروه قرار گیرد. در ادامه بازی های این گروه، روزسه شنبه بیستم اسفند ماه ،  تیم های پرسپولیس ایران- پاختاکور از ازبکستان و الطلبه عراق- نیسا از ترکمنستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

امتیاز

باخت

مساوی

برد

بازی

 تیم

3

0

0

1

1

پاختاکور

3

0

0

1

1

پرسپولیس

0

1

0

0

1

الطلبه

0

1

0

0

1

نیسا

تیم فوتبال استقلال ایران نیز با به ثمر رساندن دو گل بر حریف قطری خود غلبه کرد. گل اول استقلال در دقیقه 5 توسط علی سامره به ثمر رسید. با آغاز نیمه دوم این مسابقه، پس از حملات متعدد دو تیم بر روی دروازه ها، سرانجام رسول خطیبی در دقیقه 65 بازی، گل دوم و پیروزی بخش تیم استقلال را به ثمر رساند. در دقیقه 71 مسابقه، بر روی پاس عبدالقادرکیتا مهاجم ساحل عاجی تیم فوتبال السد ، سرجیو ریکاردو دیگر مهاجم السد، گل نخست تیم خود را به ثمر رساند تا در نهایت این مسابقه با نتیجه 2 -1 به سود استقلال خاتمه یابد . در ادامه این بازی ها، روز چهارشنبه استقلال در دومین دیدار خود در برابر الهلال عربستان به میدان می رود.

امتیاز

باخت

مساوی

برد

بازی

 تیم

3

0

0

1

1

استقلال

3

0

0

1

1

العین

0

1

0

0

1

السد

0

1

0

0

1

الهلال

در سایر دیدارها این نتایج به دست آمد:

شیمیزو صفر- دالیان صفر          ایلهوا چونما 6- اوسوتسپاصفر

پاختاکور3- نیساصفر       العین 1- الهلال صفر