سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شب گذشته عوامل پخش زنده شبکه قرآن سیما با حضور در محل غرفه تبیان به تهیه گزارش در خصوص فعالیت های موسسه در نوزدهین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پرداختند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

غرفه تبیان در شبکه قرآن سیما

غرفه تبیان در نوزدهمین نمایشگاه قرآنغرفه تبیان در نوزدهمین نمایشگاه قرآن

شب گذشته عوامل پخش زنده شبکه قرآن سیما با حضور در محل غرفه تبیان به تهیه گزارش در خصوص فعالیت های موسسه در نوزدهین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پرداختند.

برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه دین، قرآن، سیره اهل بیت و رسانه های دیجیتال با موضوع آشنایی با فعالیت های موسسه تبیان در حوزه قرآن و رسانه های دیجیتال اسلامی، از دیگر فعالیت های غرفه تبیان در شانزدهمین روز نمایشگاه بین المللی قرآن بود.

غرفه تبیان در نوزدهمین نمایشگاه قرآن

 

 

مهمانان غرفه:

محسن محمدی؛ مدیر روابط عمومی خبرگزاری مهر، روز گذشته از غرفه تبیان بازدید کرد و دقایقی مهمان غرفه تبیان بود.

 

 

معرفی محصولات تبیان:

نرم افزار احکام و مسائل شرعی
نرم افزار احکام و مسائل شرعی شامل متن کامل رساله حضرت امام (ره) و با حاشیه 9 تن از مراحع عظام می باشد. در این نرم افزار امکان دسترسی به متن رساله از طریق موضوعات و عناوین و همچنین فهرست و شماره مساله موجود می باشد.

متن کامل رساله 8 تن از مراجع عظام، زندگی نامه 12 تن از مراجع عظام، امکان شنیدن صدای متن احکام، پرسش های چند گزینه ای در مورد احکام، شیوه اجرائی برخی از احکام با نمایش تصاویر متحرک، امکان دسترسی به سایت های مراجع عظام نیز از دیگر بخش های نرم افزار احکام و مسائل شرعی تبیان می باشد.

 

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین