سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان، از میان اعضای ویژه این موسسه در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، کمک هزینه سفر حج عمره هدیه می دهد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

با عضویت ویژه در تبیان، به حج عمره بروید!

پیام حسن زاده؛ مدیر روابط عمومی موسسه تبیان

موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان، از میان اعضای ویژه این موسسه در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، کمک هزینه سفر حج عمره هدیه می دهد.

به گزارش روابط عمومی، پیام حسن زاده؛ مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان اعلام کرد: موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان به یکی از اعضای ویژه خود، کمک هزینه سفر حج هدیه می دهد.

حسن زاده با اشاره به برنامه های مختلف غرفه موسسه تبیان در نمایشگاه قرآن افزود: بخش کاربران موسسه تبیان، اقدام به به ثبت نام ویژه اعضاء در نمایشگاه همراه با تخفیف ویژه کرده است که در پایان نیز به قید قرعه به یک نفر از اعضای ویژه سایت تبیان کمک هزینه سفر حج عمره اهداء خواهد گردید.

وی خاطر نشان کرد: با شروع ماه مبارک رمضان مسابقه ویژه پیامکی به صورت روزانه برای بازدید کنندگان از نمایشگاه برگزار می شود. و هدایایی به صورت روزانه به برندگان این مسابقه اهدا می شود. پاسخگویی به سوالات کاربران، عضویت ویژه و عرضه محصولات مختلف این موسسه از دیگر فعالیتهای غرفه تبیان است.

علاقه مندان می توانند جهت بازدید از غرفه تبیان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ، شبستان اصلی ، سالن رسانه های دیجیتال مراجعه کنند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین