سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در آستانه حلول ماه مبارك رمضان، روابط ‌عمومی موسسه تبیان با صدور پیامی، فرارسیدن ماه مبارك رمضان را به عموم مردم تبریك گفت و قبولی طاعات و عبادات آنها را در این ماه پربركت آرزو كرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اطلاعیه موسسه تبیان در آستانه ورود به ماه مبارك رمضان

حلول ماه صیام بر میهمانان ضیافت الهی مبارك باد

ماه مبارک رمضان

در آستانه حلول ماه مبارك رمضان، روابط ‌عمومی موسسه تبیان با صدور پیامی، فرارسیدن ماه مبارك رمضان را به عموم مردم تبریك گفت و قبولی طاعات و عبادات آنها را در این ماه پربركت آرزو كرد.

به گزارش روابط‌ عمومی، در این پیام آمده است: رمضان دیگری فرا رسیده و بار دیگر مائده رحمت الهی در میهمانی خداوند گشوده شده است. فرصتی دوباره با ماست تا در یك ماه پرفضیلت دیگر از عمرمان طور دیگر باشیم و جور دیگر ببینیم. فرصتی سبز در كف داریم تا در معركه پیكار با نفس، با توانی مضاعف در باقی روزهای سال نیز چنان كنیم و چنان باشیم كه مرضی اوست.

رمضان آمده است و نفس‌هایمان با نسیم سحرهایش گره خورده است. شوق هنگامه افطار و مناجات‌هایش در سینه‌هایمان جاری است. سرشار از لحظه‌های پرفیضی هستیم كه چشمه‌سار پاك بندگی‌اش، زنگار از سر و روی روح می‌زداید و جان ملول و خسته از كشاكش تمناهای نفس اكنون می‌تواند دمی در سایه‌سار درخت پرثمرش بیاساید.

رهیافتگان ضیافت و باریافتگان خوان كرمش سرمست شوری از جنس عالم معنا هستند كه مجالی یافته‌‌اند تا فارغ از هیاهوی عادات و روزمرگی‌ها چندی مشام جان را به رایحه كلام حق بسپارند و شب‌های قدرش را قدر بدانند و مقام والایش را دریابند.

ماه ضیافت‌الله بر مبلغان دین و حافظان سنگر فرهنگ اسلامی نیز فرصتی نیكو است تا در موسم بهار قرآن همت خود را بر شناساندن گوهر اصیل معرفت حق مصروف بدارند و در گشایش هر چه بیشتر مسیر توسعه فرهنگ دینی سعی بلیغ نمایند. پیشاپیش، طاعتتان مقبول و میهمانی‌تان بر سر سفره پرنعمت حضرت دوست مبارك‌ باد!

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین