تبیان، دستیار زندگی
محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت که امسال در نمایشگاه قرآن بخش دشمن شناخت با موضوع فتنه و دشمنان خارجی برگزار خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

'فتنه و دشمن' در نمایشگاه قرآن

فتنه

محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت که امسال در نمایشگاه قرآن بخش "دشمن شناخت" با موضوع "فتنه و دشمنان خارجی" برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، نمایشگاه قرآن که هر سال در طول ماه رمضان برگزار می شود، امسال از روز پنجشنبه 6 مرداد در مصلای تهران افتتاح شده و تا 4 شهریور ادامه خواهد داشت.

حسینی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه گفت: "بعد از انتخابات سال 88 عده ای با ظاهر متفاوت و قیافه های آنچنانی در نماز جمعه حضور یافتند و دختر و پسر در کنار هم حتی با کفش به نماز ایستادند. توجه داشته باشیم که دشمن گاهی از چهره های موجه برای بهره برداری از مقاصدش استفاده می کند."

به گفته حسینی "طی دو سال گذشته برنامه های متنوعی برای مبارزه فرهنگی با فتنه برگزار شد. حتی یک فیلم سینمایی هم با این موضوع ساخته شد که جوسازی بسیاری در مقابلش انجام شد."

محمد حسینی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: "در نمایشگاه قرآن امسال سعی کردیم موضوعات مختلف فرهنگی را مد نظر داشته باشیم. به ویژه مطالبات قرآنی که از خواسته های رهبر انقلاب است. طبق خواسته های رهبری باید به شرایطی برسیم که دیگر کسی با قرآن ناآشنا نباشد."

تنظیم: هومن بهلولی